Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Дезінтоксикація організму

На наш організм щодня впливає колосальна кількість шкідливих факторів, серед яких не останнє місце займають різноманітні токсини.


Дезінтоксикація організму — обов'язкова умова фізичного благополуччя і профілактики розвитку безлічі хронічних захворювань.


В одних випадках очищення організму може протікати природно і непомітно, в інших буває необхідно підключати ресурси сучасної медицини.


Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Токсинами називають будь-які речовини, здатні заподіяти шкоду людині.


Для початку варто відзначити, що боротьба з отрутами - абсолютно природна частина обміну речовин людини.


Щодня в нашому організмі утворюються тисячі видів відходів метаболізму клітин, і, за умови нормального функціонування видільної, імунної і ферментативної системи, це не несе скільки-небудь значного впливу на самопочуття і здоров'я. Але при різкому підвищенні виробництва або уповільнення виділення ці речовини викликають пошкодження клітинної апарату. Потенційно небезпечні сполуки, що виникають в організмі, називаються ендотоксинами.


Екзотоксини, на відміну від вищеописаної групи з'єднань, потрапляють в людське тіло ззовні. Їх вплив також залежить від концентрації і ресурсів прийняв їх організму. До екзотоксинах можна віднести алкоголь, отрути грибів, нікотин, важкі метали і безліч інших природних, побутових або промислових забруднювачів.


Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Консультація фахівця, визначення наявності екзотоксинів і ендотоксинів, вибір методу очищення організму

 • 2

  Залежно від сили інтоксикації проводиться: медикаментозна терапія сорбентами, антидотами

 • 3

  Застосування плазмаферезу або гемосорбції.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При дезінтоксикації організму:
- 1 -

Дезінтоксикація організму буде ефективною тільки в разі індивідуального підходу до кожного випадку гострого або хронічного, часто безсимптомного отруєння. План проведення процедур і призначення препаратів залежить від природи, концентрації отрути, шляхів його потрапляння в організм і ураження органів-мішеней.


Першим кроком терапії завжди є якнайшвидше припинення контакту з токсином і негайне виведення його з організму. Для цього уточнюється джерело отруєння, забезпечується його усунення, після чого проводять активну еферентної («видаляє») терапію.


Залежно від ступеня і стадії процесу в неї можуть входити промивання шлунка, гідроколонотерапія, прийом сорбентів, проносних і сечогінних препаратів, плазмаферез або гемосорбція. Всі вищеописані маніпуляції спрямовані на повне позбавлення організму від циркулюючого або накопичився в органах отрути.


- 2 -

Найбільш ефективна дезінтоксикація організму можлива при наявності специфічного антидоту - речовини, що нейтралізує молекули отрути. Він вводиться паралельно з іншими препаратами і часто чинить швидку і помітне поліпшення стану.


Якщо мова йде про хронічне отруєння або відновленні після активного лікування, арсенал терапії доповнюється спеціальними дієтами. Основними компонентами детокс-дієт найчастіше обираються продукти, збагачені лактулозою, пектин, целюлозою, вітамінами і мінералами. Заохочується збільшення споживання води, обмеження прийому смажених, копчених, маринованих страв.

Переваги лікування в Consilium Medical

У нашій клініці ви отримаєте допомогу як при гострому отруєнні, так і при хронічній перевантаження токсинами, властивої жителям великих міст. Індивідуальний план очищення організму, який задіює весь арсенал необхідних в кожному випадку засобів, дозволяє досягти відчутних і надійних результатів.