Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Дезінтоксикація організму

На наш організм щодня впливає колосальна кількість шкідливих факторів, серед яких не останнє місце займають різноманітні токсини.


Дезінтоксикація організму — обов'язкова умова фізичного благополуччя і профілактики розвитку безлічі хронічних захворювань.


В одних випадках очищення організму може протікати природно і непомітно, в інших буває необхідно підключати ресурси сучасної медицини.


Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Токсинами називають будь-які речовини, здатні заподіяти шкоду людині.


Для початку варто відзначити, що боротьба з отрутами - абсолютно природна частина обміну речовин людини.


Щодня в нашому організмі утворюються тисячі видів відходів метаболізму клітин, і, за умови нормального функціонування видільної, імунної і ферментативної системи, це не несе скільки-небудь значного впливу на самопочуття і здоров'я. Але при різкому підвищенні виробництва або уповільнення виділення ці речовини викликають пошкодження клітинної апарату. Потенційно небезпечні сполуки, що виникають в організмі, називаються ендотоксинами.


Екзотоксини, на відміну від вищеописаної групи з'єднань, потрапляють в людське тіло ззовні. Їх вплив також залежить від концентрації і ресурсів прийняв їх організму. До екзотоксинах можна віднести алкоголь, отрути грибів, нікотин, важкі метали і безліч інших природних, побутових або промислових забруднювачів.


Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Консультація фахівця, визначення наявності екзотоксинів і ендотоксинів, вибір методу очищення організму

 • 2

  Залежно від сили інтоксикації проводиться: медикаментозна терапія сорбентами, антидотами

 • 3

  Застосування плазмаферезу або гемосорбції.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При дезінтоксикації організму:
- 1 -

Дезінтоксикація організму буде ефективною тільки в разі індивідуального підходу до кожного випадку гострого або хронічного, часто безсимптомного отруєння. План проведення процедур і призначення препаратів залежить від природи, концентрації отрути, шляхів його потрапляння в організм і ураження органів-мішеней.


Першим кроком терапії завжди є якнайшвидше припинення контакту з токсином і негайне виведення його з організму. Для цього уточнюється джерело отруєння, забезпечується його усунення, після чого проводять активну еферентної («видаляє») терапію.


Залежно від ступеня і стадії процесу в неї можуть входити промивання шлунка, гідроколонотерапія, прийом сорбентів, проносних і сечогінних препаратів, плазмаферез або гемосорбція. Всі вищеописані маніпуляції спрямовані на повне позбавлення організму від циркулюючого або накопичився в органах отрути.


- 2 -

Найбільш ефективна дезінтоксикація організму можлива при наявності специфічного антидоту - речовини, що нейтралізує молекули отрути. Він вводиться паралельно з іншими препаратами і часто чинить швидку і помітне поліпшення стану.


Якщо мова йде про хронічне отруєння або відновленні після активного лікування, арсенал терапії доповнюється спеціальними дієтами. Основними компонентами детокс-дієт найчастіше обираються продукти, збагачені лактулозою, пектин, целюлозою, вітамінами і мінералами. Заохочується збільшення споживання води, обмеження прийому смажених, копчених, маринованих страв.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

У нашій клініці ви отримаєте допомогу як при гострому отруєнні, так і при хронічній перевантаження токсинами, властивої жителям великих міст. Індивідуальний план очищення організму, який задіює весь арсенал необхідних в кожному випадку засобів, дозволяє досягти відчутних і надійних результатів.