Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лазерна епіляція пахв

Непотрібне волосся в пахвових западинах видаляють з естетичних та гігієнічних міркувань. У цій зоні розташовані потові залози, тому рослинність сприяє появі неприємного запаху та створює сприятливе середовище для розмноження бактерій. Актуальну проблему вирішує лазерна епіляція під пахвами, яка здійснюється безболісно та не викликає ускладнень. В результаті маніпуляцій шкіра стає ідеально гладкою та бархатистою на довгий час.

Лазерна епіляція пахв: от 350 грн.

Ефективне видалення волосся під пахвами лазером


Для епіляції медичний центр «Консиліум Медікал» використовує сучасний діодний лазер Alvi Prague DL-700 (Чехія). Його робота будується на селективному фототермолізі. Під час процедури промінь лазера руйнує волосяну цибулину шляхом нагрівання пігменту, попереджаючи подальшу появу волосся. Він націлюється лише на меланін та не діє на навколишні зони


Лазер виявляє лише те волосся, яке знаходиться на стадії активного зростання. Тому для лазерної епіляції зони пахв може знадобитися 4-6 сеансів з певним інтервалом.


Апарат містить маніпулу, яка охолоджує зону обробки до температури -15 °C. Завдяки цій системі, видалення волосся відбувається абсолютно безболісно. Пацієнт може лише відчувати легке пощипування та тепло у зоні обробки.


Як проводиться лазерна епіляція пахв у нашій клініці в Києві?


Процедура видалення волосся складається з наступних етапів:

 • 1. Лікар-косметолог проводить консультацію та огляд тіла. За відсутності протипоказань призначається процедура.
 • 2. Розрахунок вартості послуг. Ціна на лазерну епіляцію пахв у Києві залежить від зони обробки та кількості імпульсів (налаштувань апарату). Чим темнішим є волосся, тим швидше воно знищується. Тому для світловолосих пацієнтів потрібно більше сеансів.
 • 3. У призначений день ми здійснюємо процедуру. Сеанс триває не більш ніж 20 хвилин. У клініці «Консиліум Медікал» створені комфортні умови, щоб епіляція пройшла непомітно. Пацієнт може дивитися телевізор, слухати музику або пити трав'яний чай.

Протягом 2-х тижнів після процедури не можна засмагати на сонці та відвідувати солярії, купатися у відкритих водоймищах та хлорованому басейні. Крім того, 3 дні потрібно користуватися засобами з пантенолом.

Переваги лазерної епіляції в клініці Консиліум Медікал


Наш дерматолог-косметолог, Лукасевич Маріанна Василівна, є дипломованим фахівцем в області косметології. Вона пройшла навчання епіляції різних ділянок тіла із застосуванням сучасного діодного лазера. Тому пацієнтам гарантується безболісне проведення процедур та мінімальна кількість сеансів за умови дотриманні інтервалів.


Для консультації лікаря записуйтеся на прийом до медичного центру «Консиліум Медікал» через форму на сайті або за одним з номерів телефону.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук