Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лазерна епіляція спини

Медичний центр «Консиліум Медікал» проводить лазерну епіляцію спини повністю або поперекової частини. Для позбавлення від волосся ми використовуємо чеський діодний лазер Alvi Prague DL-7000 (Чехія). Апарат впливає безпосередньо на фолікул та під нагріванням руйнує його. Це дозволяє повністю позбутися від небажаної рослинності та уникнути появи нового волосся. Процедура проводиться абсолютно безболісно, оскільки обладнання має вбудовану систему охолодження. Під час обробки температура на поверхні шкіри знижується до -15 °C, тому пацієнт відчуває лише легке пощипування.

Лазерна епіляція спини: от 1250 грн.

Коли потрібна лазерна епіляція спини?


Процедура особливо рекомендована в наступних випадках:

 • схильність до швидкого росту волосся;
 • підвищена волосистість;
 • наявність численних врослих волосків, що призводить до подразнення шкіри;
 • роздратування шкіри від гоління, шугарингу або воскової депіляції

Для видалення волосся на спині потрібно 4-6 сеансів, оскільки лазерний промінь реагує тільки на активні волоски. Кількість процедур залежить від кольору рослинності та фототипу шкіри. Діодний лазер посилає імпульси на меланін, тому чим рослинність темніша, тим легше та швидше вона знищується.


Етапи лазерної епіляції спини в Києві в нашій клініці


Після звернення пацієнта ми проводимо консультацію та первинний огляд. У разі відсутності протипоказань лікар-косметолог призначає процедуру. Напередодні епіляції пацієнтам забороняється:

 • засмагати протягом 2-х тижнів;
 • проводити шугаринг, воскову депіляцію та видалення волосся пінцетом протягом усього курсу;
 • за 3 дні до сеансу використовувати б'юті-засоби, що містять спирт.

За добу до процедури потрібно поголити зону обробки станком, але не використовувати засоби, які викликають роздратування шкіри.


В узгоджений день пацієнт відвідує медичний центр «Консиліум Медікал» для проходження терапії. Сеанс зазвичай триває до 20 хвилин, але цей час для пацієнта проходить практично непомітно. У процесі маніпуляції Ви можете дивитися телевізор або слухати музику.


Після курсу лікування шкіра стає повністю гладкою. Для збереження результату достатньо раз на півроку проводити профілактичну процедуру.


Скільки коштує лазерне видалення волосся?


Ціна на лазерну епіляцію спини визначається зоною обробки та кількістю імпульсів. Для розрахунку вартості послуг записуйтеся в нашу клініку на первинний прийом. З кожним клієнтом працює дерматолог-косметолог, Лукасевич Маріанна Василівна, яка має вищу медичну освіту. Вона пройшла навчання з видалення волосся за допомогою сучасного лазерного обладнання, регулярно відвідує майстер-класи та семінари в області косметології. Висока кваліфікація лікаря та інноваційні технології дозволяють нам гарантувати ефективність процедури та тривалий результат.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук