Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Рак сигмовидної кишки

Рак сигмовидної кишки є поширеною патологією. На початкових етапах він практично не проявляється, тому рання діагностика ускладнена. Основні методи лікування раку такої локалізації - хірургічне втручання, хіміотерапія, променева дія.
Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Як розпізнати рак сигмовидної кишки? Патологія вражає найчастіше сильну половину населення та розвивається переважно після 40-50 років. Серед інших органів шлунково-кишкового тракту однією з найбільш схильних до онкології є сигмовидна кишка. Рак органу проявляється наступними симптомами:

 • часті запори, що чергуються з проносами;
 • метеоризм, бурчання в животі;
 • поява в калових масах крові, слизу;
 • біль з лівої абдомінальної частини (з'являється на пізніх стадіях, коли атипові клітини поширюються на стінки органу);
 • загальне виснаження, різке схуднення, слабкість, блідість шкіри та слизових.

Найчастіше рак сигмовидної кишки протікає безсимптомно. Єдиним його проявом стає непрохідність кишечника, що та стає причиною повного обстеження.

МИ ПРОПОНУЄМО
Комплексне лікування раку сигмовидної кишки та повну діагностику:
 • 1

  Консультація вузькопрофільного фахівця, збір скарг, об'єктивний огляд, пальпація живота

 • 2

  При підозрі на рак сигмовидної кишки, діагностика включає: лабораторні тести, іригоскопію, колоноскопію, УЗД черевної порожнини

 • 3

  Для раннього виявлення метастазів застосовується рентгенографія ОГК

 • 4

  Визначення схеми лікування

 • 5

  Хірургічне лікування, хіміотерапія

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При раці сигмовидної кишки:
- 1 -
При підтвердженні діагнозу відкладати лікування раку сигмовидної кишки не можна.

Відсутність своєчасної допомоги призводить до проростання пухлини в сусідні органи, а також поширенню метастазів з потоком крові.

Для усунення онкологічного процесу використовується комплексна терапія, перелік процедур підбирається з урахуванням стадії розвитку патології. У більшості випадків лікування раку сигмовидної кишки проводиться хірургічним шляхом. Воно передбачає видалення пухлини та уражених прилеглих структур з заміщенням частини органу анастомозом.


- 2 -
Для підвищення ефективності операції перед її виконанням пацієнтам призначається хіміотерапія при раці сигмовидної кишки.

Використання цитостатиків дозволяє зменшити ризик рецидиву та зруйнувати метастатичні ураження. Також хіміотерапія при раці сигмовидної кишки використовується після втручання. Позитивний ефект має радіотерапія.


При розвитку перитоніту, непрохідності кишечника на фоні онкології операція проводиться в екстреному порядку. Прогноз залежить від того, на якій стадії було діагностовано захворювання. Раннє виявлення та лікування дозволяють досягти повного одужання.

Залишити відгук

Рак сигмовидної кишки: переваги лікування в «Consilium Medical»


Клініка «Consilium Medical» пропонує пройти діагностику онкологічних процесів на сучасному обладнанні, візуалізується навіть незначні ракові пухлини. У нас зібрані провідні фахівці, які використовують передові методи усунення патологій.


Якщо у пацієнта діагностовано рак сигмовидної кишки, лікування відкладати не можна. Усунення недуги ми виконуємо безпечними та ефективними методами, щоб забезпечити вам повне одужання.


Щоб записатися на консультацію, телефонуйте або заповнюйте онлайн-форму на сайті.