Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Рак жовчного міхура

Однією і найнебезпечніших пухлин органів шлунково-кишкового тракту є рак жовчного міхура . Йому передує запальний процес, жовчнокам'яна хвороба. У разі діагностики недуги відкладати лікування не можна, так як новоутворення схильне до прогресування та розповсюдження метастазів на найближчі органи.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Розвиток запальних процесів або утворення конкрементів є приводом для обов'язкового лікування і регулярного обстеження, так як саме ці патології збільшують ризик розвитку онкології. Рак жовчного міхура можна розпізнати за такими клінічними проявами:


 • біль у правій нирці, в епігастрії, може віддавати в плече;
 • при пальпації в області проекції органу відчувається ущільнення;
 • збільшення печінки;
 • жовтушність шкіри (симптом спостерігається, коли камінь або пухлина жовчного міхура закупорює його протоки);
 • диспепсичні прояви — блювота, відрижка, напади нудоти.

Характерного для онкології схуднення або загального виснаження при цій патології не спостерігається. При появі таких ознак діагностика раку жовчного міхура не терпить зволікань. Своєчасне виявлення допоможе уникнути появи метастазів.


Виявлення патології відбувається при виконанні УЗД. Для підтвердження діагнозу призначається КТ, лапароскопія.

МИ ПРОПОНУЄМО
Комплексне лікування раку жовчного міхура і діагностику:
 • 1

  Діагностика раку жовчного міхура включає: лабораторні дослідження, лапароскопію, холангіографія

 • 2

  Може проводиться КТ, МРТ

 • 3

  Визначення поширеності атипових клітин на прилеглі структури, стадії занедбаності раку жовчного міхура за допомогою УЗД-діагностики

 • 4

  Визначення тактики лікування пухлини

 • 5

  Хірургічне видалення новоутворень

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При пухлині жовчного міхура:
- 1 -
Операція - основний метод усунення онкологічного процесу подібної локалізації.

Хірургічне лікування раку жовчного міхура має на увазі повне висічення структури з прилеглими тканинами. При необхідності виконується видалення лімфатичних вузлів.


Хірургічне лікування раку жовчного міхура часто проводиться методом лапароскопії. Видалення патологічного вогнища виконується під контролем ендоскопа. При цьому в очеревині робиться лише кілька проколів, повноцінна рана відсутня. Такий метод дозволяє значно прискорити відновлення пацієнта після втручання.

- 2 -
При неможливості виконання операції хворим призначається хіміотерапія.

Рідше застосовується променевий метод. Ефективність такого лікування індивідуальна. У деяких випадках вдається значно поліпшити стан хворого і продовжити життя.

Залишити відгук

Рак жовчного міхура: перевага лікування патології в «Consilium Medical»


Якщо у вас присутні симптоми, які вказують на рак жовчного міхура, лікування відкладати не можна. Пройти діагностику у компетентних фахівців ви можете в клініці «Consilium Medical». Ми маємо у своєму розпорядженні сучасне діагностичне обладнання і практикуємо безпечні методи лікування, що дозволяють досягати стійкої ремісії.


Терапевтичні процедури підбираються індивідуально. Доктор обов'язково враховує ступінь розвитку пухлини і загальний стан здоров'я хворого. Для запису на консультацію достатньо заповнити онлайн-форму або зателефонувати. Не нехтуйте власним здоров'ям.