Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування врозслого нігтя (оніхокриптоз)

​Із необхідністю лікування врослого нігтя стикається багато людей, особливо в літню пору року. Це патологія, при якій відбувається вростання нігтьової пластини у бічний валик. І хоч під загрозою ураження можуть бути як руки, так і ноги, найчастіше вона проявляється на великих пальцях ніг.

Причини вростання нігтя


Основною причиною появи оніхокриптозу вважається носіння незручного вузького взуття. Проте існує ще ряд факторів, які впливають на розвиток даної патології:

 • Неправильний догляд за нігтями (обрізання півколом або дуже сильне вкорочення пластини);
 • Зайва вага;
 • Округла форма нігтя;
 • Травми пальців ніг, тощо.

Симптоми появи та розвитку оніхокриптозу


При несвоєчасному виявленні патології може знадобитися хірургічне видалення нігтя, тому, помітивши перші ознаки вростання нігтьової пластини, рекомендовано звернутись до лікаря-подолога, оскільки оніхокриптоз супроводжується больовими відчуттями, які при подальшому розвитку проблеми можуть призвести до кульгання.


Консультація фахівця необхідна при виявленні наступних симптомів:

 • Больові відчуття в районі бічного валика;
 • Поява почервоніння шкіри;
 • Виділення крові, гною;
 • Помітна деформація нігтя.

Лікування врослого нігтя


Лікування врозслого нігтя в Києві.jpg

Методи лікування оніхокриптозу залежать від стадії його розвитку. Якщо не звернутись до лікаря на етапі появи дискомфорту, набряку чи больових відчуттів та не вжити заходів по усуненню проблеми, прояви захворювання будуть посилюватись. Нігтьові валики збільшуються, запальний процес посилюється, зачіпає кісткову тканину. Для такої запущеної стадії необхідне хірургічне втручання з видалення врослого нігтя. У Києві (Лук’янівка, Поділ) це можна зробити у центрі Consilium Medical.


Процедура проводиться під місцевим знеболенням і триває всього кілька хвилин. Лікар видаляє уражену зону нігтя та накладає антисептичну пов’язку. Реабілітація після втручання зазвичай проходить без ускладнень. В першу добу необхідно уникати навантажень на ногу, тому краще дотримуватись постільного режиму. В наступні кілька днів рекомендується відмінити фізичні навантаження, але в цілому пацієнт може повертатись до звичайного життя.


У нашому центрі також застосовують лазерне видалення врослого нігтя, ціна процедури є доступною для пацієнтів. Це гарне рішення у випадках, коли корекція не дає очікуваного ефекту. Маніпуляція займає біля 20 хвилин і не потребує накладання швів чи перебування в стаціонарі. Крім того, використання лазеру зменшує ризик кровотечі, а також знищує грибок та бактерії. Таким чином, ймовірність виникнення запалення після процедури мінімізується. Необхідності в подальшій терапії немає.


Профілактика оніхокриптозу


Щоб уникнути операції, варто приділяти увагу профілактиці даного захворювання. Одним з найдієвіших методів є ретельний догляд за нігтями з дотриманням усіх правил особистої гігієни. Педикюр необхідно робити стерильними інструментами та не обрізати нігті до самої основи. Найкращим варіантом буде регулярне відвідування подолога, який здійснить правильний медичний педикюр та допоможе виявити появу патологій нігтів та стоп на початковій стадії.


Важливим фактором профілактики оніхокриптозу є підбір взуття. Воно повинно бути відповідним за розміром, не бути занадто вузьким та не здавлювати стопу або пальці ніг.


Якщо ви хочете дізнатись ціну на операцію при врослому нігті або отримати консультацію лікаря, звертайтесь до медичного центру Consilium Medical. Наші фахівці допоможуть з їх вирішенням на будь-якій стадії.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Залишити відгук