Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Консультація проктолога

​Проктологічна патологія не тільки значимо впливає на якість життя пацієнтів, але і може привести до серйозних наслідків.
Ціна: 470 грн.
Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?
Багато порушень і захворювань в роботі нижніх відділів кишечника можна вирішити на ранніх стадіях, тому необхідно звертатися своєчасно за консультацією фахівця проктолога.

У медичному центрі «Consilium Medical» виконується консультація і обстеження при геморої, парапроктиті, анальних тріщинах, епітеліальних куприкових ходах, поліпах кишечника.
Консультація проктолога
необхідна:
 • 1

  При больових відчуттях під час акту дефекації

 • 2

  Свербінні і почутті дискомфорту в області заднього проходу

 • 3

  Наявності в калі домішок крові або слизу

 • 4

  Метеоризм, запори і діарея

 • 5

  Наявність доброякісних і злоякісних новоутворень

Записатися
на прийом
Схема лікування
Схема лікування
- 1 -
Діагностика

Під час консультативного прийому лікар з'ясовує скарги пацієнта, виконує огляд анальної області, робить обстеження за допомогою аноскопии, ректороманоскопії і колоноскопії. Також при необхідності можуть бути виконані УЗД і лабораторні аналізи. У деяких випадках виконується взяття матеріалу тканин для дослідження.

- 2 -
Лікування

Передові діагностичні методи дозволяють лікарям медичного центру визначати різні захворювання кишечника на початкових стадіях. А сучасне обладнання експертного класу з високою точністю робить можливим постановку діагнозу.

Залишити відгук
Також крім діагностичних заходів проктолог під час консультативного прийому виконує профілактичне обстеження і дає рекомендації щодо способу життя, дієті і заходам щодо попередження цілого ряду захворювань.