Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Лікування геморою

​Геморой. Найбільш поширене захворювання прямої кишки, яке характеризується запальним збільшенням гемороїдальних вузлів з їх частим випаданням з заднього проходу.
Ціна: от 12000 грн.
Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?
Основною причиною геморою вважається порушення кровотоку і збільшення судин ректального венозного сплетення. Геморой називають хворобою людей похилого віку та вагітних жінок. Також захворювання поширене серед людей, що ведуть малорухливий спосіб життя.

Методики лікування в медичному центрі «Consilium Medical» дозволяють лікувати як гострий, так і хронічний геморой амбулаторно.
Ознаками геморою
геморою можуть бути:
 • 1

  Біль при дефекації

 • 2

  Наявність свербіння в задньому проході

 • 3

  Поява крові в калі

 • 4

  Відчуття стороннього тіла в задньому проході

 • 5

  Утруднення в процесі дефекації

Записатися
на прийом
Схема лікування
Схема лікування
- 1 -
Діагностика

Перед початком лікування, лікар виконує обстеження, визначає ступінь ураження, фактори, що призвели до появи геморою і необхідність виконання оперативного втручання.

- 2 -
Обстеження

Під час обстеження лікар обов'язково оглядає область промежини і виконує ряд додаткових обстежень з метою диференціальної діагностики.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
У медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для якісного та ефективного лікування геморою амбулаторно і в умовах стаціонару, включно з виконанням різних оперативних втручань