Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Ультразвукова чистка обличчя

Медичний центр «Консиліум Медікал» проводить ультразвукову чистку обличчя за допомогою чеського апарату Alvi Prague F-4. Сучасне обладнання та висока кваліфікація лікаря-косметолога дозволяє нам ефективно провести комплексне лікування та омолодження дерми на рівні клітин. Результат буде помітно вже після першого сеансу та збережеться на довгий час.

1 сеанс - 600 грн.

Переваги та показання для очищення обличчя УЗ


Для очищення шкіри обличчя використовується спеціальний ультразвуковий скрабер. Принцип дії приладу заснований на створенні високочастотних звукових хвиль та мікровібрацій. Такі маніпуляції призводять до очищення шкіри від сторонніх часток та збагачення поживними речовинами, стимулювання кровообігу та регенерації клітин. Завдяки потрійній дії, ультразвукова чистка шкіри корисна в боротьбі з такими проблемами як:


 • розширені та закупорені пори;
 • лущення шкірного покриву;
 • хвороби акне та постакне;
 • тьмяний колір обличчя;
 • висока жирність дерми через надлишок шкірного сала
 • втрата еластичності;
 • локальні запальні процеси;
 • природне старіння шкіри;
 • чорні точки (комедони).

Ультразвук на обличчя діє абсолютно безболісно та не спричиняє дискомфорт. Пацієнт може лише відчувати легку вібрацію, яка проходить майже миттєво. Низька потужність апарату робить процедуру нешкідливою для здорових клітин, а вібрації відіграють роль масажу, котрий сприяє виробленню колагену.


Як проводиться ультразвукова чистка шкіри в Києві — Консиліум МедікалНа первинному прийомі у лікаря-косметолога оцінюється стан шкіри та доцільність в УЗ-терапії. За відсутності протипоказань призначається процедура. Вартість ультразвукового очищення обличчя залежить від зони догляду та параметрів апарату, необхідних для розв’язання проблеми. Процедуру необхідно проходити періодично, в залежності від типу шкіри та по мірі появи відмерлих клітин шкіри.


Безпосередньо процедура складається з трьох етапів:

 • 1. Очищення. На обличчя наноситься спеціальний гель холодного гідрування, необхідний для швидкого розкриття пір та видалення непотрібних часточок. Далі здійснюється фруктовий пілінг для видалення відмерлих ділянок дерми. На завершальній стадії підготовки на шкіру наноситься маска для розігрівання. Після її зняття косметолог використовує лосьйон та робить легкий масаж.
 • 2. Чистка. Для УЗ-пілінгу обличчя фахівець робить легкі рухи скрабером — невеликою «лопаткою» з металевим наконечником, що передає імпульс на шкіру. У разі надто широких пір апаратна дія поєднується з механічною. При цьому ультразвукова чистка від прищів та комедонів здійснюється без фізичного видавлювання та не викликає почервоніння.
 • 3. Дарсонвалізація шкіри. Процедура спрямована на антибактеріальний ефект, заспокоєння та загоєння шкіри.

У комплексі сеанс чистки УЗ обличчя триває не більш ніж 1 годину. Після обробки на шкірі не залишається слідів, тому Ви зможете відразу піти на роботу або ділову зустріч. Протягом 3-х діб після процедури радимо утриматися від використання на обличчі косметики та спиртовмісних засобів, відвідування сауни, солярію та басейну. У найближчі 2 тижні не можна засмагати на сонці. Ультразвук обличчя потрібно робити з періодичністю один раз на 2-3 місяці для підтримки ефекту.


Для апаратного омолодження обличчя в Києві записуйтеся на прийом до клініки «Консиліум Медікал». Весь комплекс процедур проводить дипломований косметолог-естетист, Лукасевич Маріанна Василівна. Вона пройшла спеціалізоване навчання ультразвуковому очищенню шкіри із застосуванням приладу Alvi Prague F-4, а також постійно вдосконалює свої навички на семінарах та майстер-класах.


Для отримання консультації телефонуйте за зручним номером або приходьте до нашого медичного центру.

Переваги
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук