Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Вакуумно-роликовий масаж

Медичний центр «Консиліум Медікал» пропонує записатися на вакуумно-роликовий масаж в Києві для ефективної корекції жіночої фігури на обличчі й тілі. Результат терапії буде помітно вже після першого сеансу.

1 сеанс - 400 грн.

Принцип дії ролико-вакуумного масажу
Апарат має комбіновану дію: роликові насадки виконують механічний масаж, а вакуумні банки всмоктують проблемні ділянки шкіри. Такі маніпуляції призводять до руйнування жирових капсул та подальшого їх виведення через пори шкіри і лімфатичну систему. В результаті процедури в зонах набряку прибираються зайві відкладення, а поверхня шкіри — вирівнюється. Комбінована дія сприяє поліпшенню кровообігу та розпушенню жирової маси, надаючи тілу естетичну привабливість.


Завдяки такому методу, вакуумний апаратний масаж використовується для наступних цілей:


 • розгладження апельсинової кірки за наявності целюліту;
 • повернення шкірі втраченої еластичності;
 • видалення післяпологових розтяжок;
 • усунення дрібних зморшок, харчування та зволоження дерми;
 • розсмоктування рубцевих тканин;
 • боротьба з обвисанням шкіри.

Клініка «Консиліум Медікал» проводить вакуумно-роликовий масаж живота, сідниць, стегон, ніг та обличчя.


Як проводиться масаж?


Пацієнт приходить на прийом до лікаря-косметолога для консультації та огляду тіла. За відсутності протипоказань фахівець призначає процедуру, розраховує ціну на вакуумно-роликовий масаж та визначає кількість сеансів.


Пацієнт може вживати їжу не пізніше, ніж за 1 годину до сеансу. Крім того, за добу до процедури необхідно випити 2 літри води, щоб підтримувати водно-сольовий баланс в організмі.


Безпосередньо масаж складається з наступних етапів:

 • 1. Стимулювання лімфовузлів.
 • 2. Обробка задньої поверхні стегна, спини та боків.
 • 3. Маніпуляції на попереку, руках, стегнах та сідницях за допомогою вакуумно-роликової насадки.
 • 4. Апаратний лімфодренажний масаж по дренажних лініях знизу вгору.
 • 5. Пацієнта перевертають на спину та виконують всі маніпуляції на передній поверхні, включно з животом/li>

Маніпуляція однієї зони в середньому займає 20 хвилин, комплексна обробка триває до 1 години. Процедури малочутливі, але лікар контролює інтенсивність щодо індивідуального больового порогу. Перший час на оброблених ділянках виникають почервоніння, які проходять через кілька годин. Можуть утворитися малопомітні крововиливи, вони зникають через 3-5 днів природним шляхом.


Курс терапії в середньому складається з 10-ти сеансів. Для отримання максимального ефекту потрібно дотримуватися регулярності. Інтервал між сеансами не перевищує 3-х днів. Після оздоровчого курсу необхідно проходити 1-2 сеанси в місяць для збереження результату.


Переваги вакуумно-роликового масажу в Києві — Консиліум Медікал


Всі етапи процедури — від призначення до підтримки результату — супроводжує косметолог-естетист, Лукасевич Маріанна Василівна. Вона має вищу медичну освіту, пройшла спеціалізоване навчання апаратному вакуумно-роликовому масажу для корекції фігури в різних зонах. У своїй роботі лікар-косметолог використовує чеське обладнання Alvi Prague V-02. Поєднання професіоналізму та інноваційних технологій дозволяє нам досягти максимального результату за невеликих витрат часу.


Для проходження процедури з корекції фігури записуйтеся на прийом до «Консиліум Медікал» в клініці або за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Переваги
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук