Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Балонування шлунку

​Балонування шлунку вважається найбезпечнішим малоінвазивним методом для лікування ожиріння та контролю ваги. Внутрішньошлунковий балон вводиться ендоскопічним способом без хірургічних втручань. Він зменшує вільний простір всередині шлунку, внаслідок чого пацієнт отримує відчуття насичення після вживання невеликої кількості їжі. Це допомагає навчитись контролювати розмір порцій та нормалізувати харчову поведінку загалом. Завдяки споживанню меншої кількості їжі, пацієнт ефективно втрачає зайву вагу.

Внутрішньошлункове балонування показано таким категоріям пацієнтів:


 • Співвідношення маси у кілограмах до зросту у метрах (ІМТ) перевищує показник 40-50 (ожиріння ІІ-ІІІ ступенів);
 • Хворому необхідна комплексна терапія для підготовки до баріатричної операції;
 • Медичні протипоказання до хірургічних втручань.

Завдяки мінімізації втручання, підготовка до процедури не є складною. Вона включає консультацію ендокринолога, лабораторні аналізи крові, та за необхідності додаткові обстеження пацієнта. Лікар попереджає пацієнта про можливі ризики, інформує про переваги та недоліки методу, а також про зміни у способі життя, що супроводжуватимуть пацієнта у подальшому.


Особливості методики


Балонування шлунку проводиться натщесерце. Спеціальний балон, виготовлений з тонкого силікону, вводять в шлунок за допомогою ендоскопа з вбудованою камерою.


Після розміщення балону у шлунку, його заповнюють спеціальним розчином (зазвичай соленою водою або фізіологічним розчином). Наповнена кулька обмежує місце для їжі.


Далі здійснюється контроль розташування та фіксація балону, щоб запобігти його переміщенню по шлунку. Це робиться за допомогою спеціальної кліпси. Тепер процедура вважається завершеною. Зазвичай вона займає від 15 до 30 хвилин.


Протягом певного часу пацієнт перебуває під медичним контролем. Це дозволяє переконатися, що він добре переносить процедуру.


Основні переваги методики


Головною перевагою балонування шлунку вважається швидке досягнення гарних результатів без необхідності оперативного втручання. Серед інших плюсів виділяють:


 • Формування звички вживання помірних порцій їжі, перехід до принципів правильного харчування;
 • Відсутність необхідності прийому медикаментозних препаратів;
 • Збереження цілісності шлунку;
 • Мінімум протипоказань: вагітність, попередні операції на органах шлунково-кишкового тракту, а також алко- та наркозалежність;
 • Можливість видалення балону після набуття та закріплення раціональної харчової поведінки. Зазвичай балон витягується через півроку після процедури;
 • Відсутність реабілітаційного періоду - пацієнт повертається до звичного життя вже через кілька годин після процедури.

Результати балонування шлунку


При потребі проведення балонування шлунку в Києві (Лук'янівка, Позняки), варто звернутись до медичного центру «Consilium Medical». Наші фахівці мають великий досвід лікування ожиріння будь-якого ступеня. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, що гарантує досягнення найкращих результатів у короткі терміни.


Перші результати стають помітними уже через тиждень після проведення процедури. З використанням даної баріатричної методики, наші пацієнти втрачають в середньому до третини початкової ваги, за умови дотримання рекомендацій лікарів стосовно правил харчування та фізичної активності. При формуванні стійких харчових звичок та веденні активного способу життя повторна процедура не знадобиться.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук