Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Мінігастрошунтування (шунтування шлунку)

​Мінігастрошунтування (Mini Gastric Bypass або MGB) вважається спрощеною малоінвазивною версією шунтування шлунку - ефективного хірургічного методу втручання в баріатрії. MGB виконується лапароскопічним методом на малій ділянці кишечника. Методика передбачає створення меншого об'єму для споживання їжі та скорочення шляху, яким проходить їжа.
Мінігастрошунтування (шунтування шлунку)
Мінігастрошунтування (шунтування шлунку)

Показання для міні-гастрошунтування


Як і будь які баріатричні операції, міні-гастрошунтування призначено для людей з важким ожирінням, яким не вдається втратити вагу іншими методами. Основні показання для застосування даної процедури наступні:


 • Високий індекс маси тіла (ІМТ). Зазвичай лікарі орієнтуються на значення понад 40. Проте при наявності прогресуючих супутніх захворювань (цукровий діабет 2 типу, хвороби серцево-судинної системи тощо) процедуру може бути проведено пацієнту з ІМТ 30-35;
 • Наявність психоемоціональних аспектів, що ускладнюють контроль ваги;
 • Неефективність інших методик лікування ожиріння;
 • Протипоказання до інших баріатричних методик.

Міні-гастрошунтування має певні протипоказання, які є типовими для всіх баріатричних операцій. До них відносять вагітність, виразкову хворобу шлунку, психіатричні захворювання, тощо.


Проведення міні-гастрошунтування


Незважаючи на мінімальні ризики при виконанні процедури, MGB вважається операцією, а тому вимагає серйозного ставлення. Міні-гастрошунтування в Києві (Лук'янівка, Позняки) успішно проводять лікарі медичного центру «Consilium Medical». В нашій клініці практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, але існують загальні етапи підготовки та проведення процедури наступні:


 • 1.Отримання консультації лікаря (за необхідності – декількох). На цьому етапі оцінюється стан здоров'я пацієнта, обговорюються цільові результати та подальші кроки до їх досягнення.
 • 2.Доопераційні обстеження. Пацієнт здає основні лабораторні аналізи, за потреби проходить обстеження ШКТ. На основі отриманої інформації лікар метод лікування.
 • 3.Операція мінішунтування. Передбачає розділення шлунку та перенаправлення шляху їжі. Таким чином, частину шлунку з'єднують з петлею кишківника, що знижує абсорбцію частини кишківника. Процедура викликає зниження виділення герліну – гормону, відповідального за виникнення почуття голоду, до того ж об’єм шлунку стає меншим. Завдяки цьому зменшується і розмір порцій, які вживає пацієнт. Загальна денна кількість отриманих калорій знижується, що призводить до зниження ваги.
 • 4.Післяопераційна реабілітація. Протягом 1-2 днів пацієнт перебуває під наглядом лікарів для контролю за його станом. Далі його виписують зі стаціонару, за відсутності ускладень або хворобливих відчуттів. Єдиним обмеженням є вживання рідкої та пюреподібної їжі протягом тижня після процедури.

Переваги міні-гастрошунтування


Найбільшою перевагою даної методики є те, що при щадному хірургічному втручанні MGB можна досягти результатів традиційного шунтування шлунку. При цьому ризик виникнення ускладнень є нижчим.


Міні-гастрошунтування працює за рахунок поєднання рестриктивного, мальабсорбтивного та інкретинового ефектів. При чіткому дотриманні рекомендацій лікарів, можна досягти стабільного зниження маси тіла. Спеціалісти центру «Consilium Medical» надають детальні поради щодо періоду відновлення, розробляють індивідуальну дієту та план фізичної активності. За необхідності призначають вітаміни та допомагають адаптуватися до нового стилю життя.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук