Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лазерне видалення папілом

Папіломи на тілі — це шкірні нарости циліндричної форми від 1 мм до 7 мм. У деяких випадках розмір новоутворень досягає 2 см. Найчастіше патологічні тканини мають світло-бежевий колір та зливаються зі шкірою, тому пацієнти звертаються до лікаря на пізній стадії розвитку. У медичній практиці зустрічаються і темно-коричневі папіломи.

Причини появи папілом


Нарости викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). Відомі онкогенні та неонкогенні штами вірусу. У разі зараження онкогенним штамом є ризик переродження папіломи в злоякісне новоутворення.


Вірус передається від людини до людини статевим та побутовим шляхом. За незахищеного сексу ризик зараження становить 70%, в побуті ймовірність захворювання трохи менша.


Інкубаційний період хвороби варіюється від декількох днів до десятків років. Симптоматика особливо проявляється на тлі наступних змін в організмі:

 • Перевтоми, недосипання;
 • Стресів;
 • Вагітності;
 • Тривалого лікування із застосуванням антибіотиків, хіміопрепаратів;
 • Поганої екології;
 • Зниження імунітету.

Папіломи розвиваються повільно, а за вагітності не лише різко посилюється зростання, але й активно з'являються нові елементи.


Де зазвичай з'являються папіломи


Основні місця локалізації новоутворень:


 • Верхні та нижні кінцівки. Папіломи на руці найчастіше з'являються у найбільш видимих місцях та викликають у людини комплекси. Наявність наростів на тілі змушує носити одяг з довгим рукавом або користуватися аксесуарами для приховування новоутворень. Влітку папіломи на нозі завдають візуальний дискомфорт, а взимку — фізичний. Поява елементів в місцях тертя викликає запалення навколишньої ділянки шкіри. Особливо неприємними є папіломи на стопі, оскільки вони обмежують людину в русі та заважають заняттю спортом;
 • Шия. Новоутворення відразу впадають в очі співрозмовнику та оточуванню. У літню спеку нарости неможливо приховати під одягом, а взимку є великий ризик пошкодити патологічну тканину застібками. Тому папіломи на шиї краще не маскувати, а видаляти;
 • Пахвові западини. Патологічні елементи роблять депіляцію справжнім випробуванням. Під час видалення волосся є великий ризик зачепити новоутворення та викликати запалення тканини, а антиперспіранти після процедури викликають печіння. Крім того, папіломи під пахвами завдають психологічний дискомфорт на пляжному відпочинку;
 • Горло. Розвиток новоутворень в гортані приносить людині багато неприємних відчуттів. Хвороба зазвичай проявляється ускладненим диханням, осиплістю голосу та може заважати ковтати їжу. За появи цих ознак терміново записуйтеся до медичного центру для видалення папілом в горлі, щоб позбутися постійних мук та запобігти розвитку інших захворювань.

Папіломи на геніталіях


Ця проблема виникає як у чоловіків, так і у жінок. Папіломи на члені завдають чимало незручностей:


 • Психологічний дискомфорт;
 • Заважають нормальному статевому життю;
 • Можуть стати злоякісними за бездіяльності пацієнта;
 • Кровоточать.

Папіломи на статевих губах викликають свербіж, печіння, запальні процеси, а також кровотечу після статевого акту та підмивання. ВПЛ у жінок викликає ризик розвитку раку шийки матки та безпліддя. Тому жінкам потрібно регулярно відвідувати гінеколога для профілактичного огляду статевих органів.


У чоловіків та жінок нерідко спостерігаються папіломи на лобку. Вони не є причиною безпліддя, але погіршують якість життя та перешкоджають голінню лобкової зони.


За появи будь-яких новоутворень не займайтеся самолікуванням! Звертайтеся за допомогою до клініки «Консиліум Медікал», де працює висококваліфікований лікар-дерматолог, Гусак Ольга Сергіївна. Вона встановить точний діагноз та проведе ефективну процедуру видалення папілом за допомогою лазера (Ліка-хірург).

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук