Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Лапароскопічна операція з видалення кісти яєчника

Кіста яєчника - часта знахідка при профілактичних оглядах у гінеколога або ультразвуковому обстеженні з приводу іншого захворювання.

Незважаючи на те, що довгий час кіста може розвиватися абсолютно безсимптомно, певний відсоток утворень може ускладнюватися серйозними станами.

Лапароскопічна операція з видалення кісти яєчника є безпечною альтернативою відкритого втручанню для лікування великих і небезпечних порожнин.
Причини і симптоми появи кіст яєчників

Невеликі кісти можуть ніяк не давати про себе знати, крім того, часто навіть по-справжньому великі порожнисті структури на яєчнику ростуть абсолютно безсимптомно. У частини жінок поява новоутворення в яєчнику викликає ниючі болі в паху, прямій кишці і животі, різноманітні порушення менструального циклу або безпліддя.


До ймовірних причин утворення кіст сьогодні відносять гормональний дисбаланс, неграмотне застосування оральних контрацептивів, екологічні та спадкові фактори.


Деякі кісти після детального обстеження можуть розцінюватися як безпечні і не вимагати лікування. Частина утворень усувається аспірацією (висмоктування шприцом) їх вмісту під контролем ультразвукового датчика.


Якщо за результатами діагностики виявлений в яєчнику об'єкт може стати причиною несприятливих наслідків, доктором призначається його хірургічне видалення.


Під час лапароскопічної операції кісти яєчника видаляються спеціальними інструментами через кілька маленьких розрізів стінки живота під відеоконтролем.


Ще зовсім недавно більшість клінік використовувало інші методики, що включають широкий розріз шкіри та відкриті рани. Сьогодні ж саме лапароскопічне видалення кісти яєчника в Києві є еталоном безпечного і якісного лікування описаної аномалії.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Найбезпечніша і сучасна лапароскопія кісти яєчника в Києві завдяки новому обладнанню та злагодженій операційній бригаді.

 • 2

  Найбільш оптимальна для лапароскопічного видалення кісти яєчників ціна, що дозволяє використовувати ефективну методику в більшій частині які вимагають хірургії випадків.

 • 3

  Повноцінний стаціонар для передопераційної підготовки та комфортного відновлення після оперативного лікування.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопічна операція з видалення кісти яєчника
- 1 -
Певний відсоток виявлених кіст може усуватися без операції.

Для консервативного лікування можуть застосовуватися гормональні та протизапальні препарати, корекція маси тіла та режим статевого життя.


У деяких випадках хороший ефект дає і вище описана аспірація новоутворення.


Навіть при невеликих розмірах кіста яєчника може становити небезпеку, так як під абсолютно доброякісним процесом може ховатися важка хвороба.


У сумнівних випадках цінну інформацію можна отримати при діагностичної лапароскопії кісти яєчників, ціна якої виразно менше проведення повноцінної операції.


Під час такої процедури проводиться огляд внутрішніх органів статевої системи та забір матеріалу для гістологічного обстеження.

- 2 -
Під час лапароскопічної операції кісти яєчників максимально акуратно оглядаються і видаляються.

Особливості інструментарію і збільшувальною техніки дозволяють виконати втручання точно і надійно, зменшуючи ризик негативного впливу на репродуктивну функцію жінки.


Відсутність значущої втрати крові або великих розрізів шкіри забезпечують більшу швидкість загоєння ран і швидку реабілітацію.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі