Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Лапароскопія маткових труб

Трубна непрохідність є однією з найбільш частих причин жіночого безпліддя.

Крім негативного впливу на ймовірність народження здорової дитини ця хвороба може стати винуватцем розвитку смертельно небезпечного стану — позаматкової вагітності.

Лапароскопія при непрохідності маткових труб може повернути репродуктивне здоров'я і підвищує шанси жінки стати щасливою матір'ю.

Причины непроходимости маточных труб

Найбільш поширеними причинами порушення форми і цілісності маткових труб є інфекції статевої системи, вроджені аномалії жіночих органів репродукції та спайкові процеси в порожнині живота після операцій і захворювань.


Головне завдання маткової труби — своєчасна доставка яйцеклітини з яєчника в матку, де і повинно відбуватися її прикріплення після запліднення.


Якщо труба звужена або здавлена, жіноча статева клітина не може зустрітися зі сперматозоїдом, відповідно акт злиття цих клітин стає неможливим. В результаті цього стану у жінки діагностується так зване трубне безпліддя.


Ще більш небезпечним є запліднення і прикріплення ембріона в самій трубі. В такому випадку неухильно зростаючий зародок може розірвати орган і викликати кровотечу і перитоніт.


Роль лапароскопічних операцій при порушеннях

Під час лапароскопії при непрохідності маткових труб основним завданням є забезпечення безперешкодного і плавного руху жіночої статевої клітини. Для цього використовують різні техніки, що розширюють і звільняють просвіт труб матки.


Всі маніпуляції проводяться за допомогою тонких мініатюрних інструментів, введених в черевну порожнину через крихітні розрізи. Таким чином зменшується травматизація шкіри й внутрішніх органів, а також знижується ризик виникнення кровотечі.


При важкій непрохідності маткових труб лапароскопія використовується для акуратного видалення деформованих трубок. Якщо проводиться одностороння сальпінгектомія, а друга маткова труба після обстеження виявляється прохідною, наступні вагітності можуть проходити природно.


Якщо ж проводилося двостороннє втручання, парі в подальшому може бути запропонована методика екстракорпорального запліднення.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Ефективна лапароскопія при непрохідності маткових труб із застосуванням сучасних методик і найкращого обладнання.

 • 2

  Досвідчені та кваліфіковані лікарі, які задіють усі свої знання та вміння для порятунку здоров'я пацієнта.

 • 3

  Комфортний стаціонар для швидкого і безболісного відновлення після операцій будь-якої складності.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія маткових труб
- 1 -
Лапароскопія при непрохідності маткових труб призначається при спайках, гідросальпінксі, позаматкової вагітності.

При трубному безплідді по можливості застосовуються реконструктивні втручання, метою яких є максимально акуратне і надійне відновлення правильної форми труб.


Безпосередній спосіб збільшення просвіту органу буде залежати від результатів обстеження. У разі призначення лапароскопії непрохідності маткових труб, ціна також варіює.


Щодо проста сальпінгектомія (видалення труби) трохи дешевше складних відновлювальних процедур.

- 2 -
При позаматкової вагітності і непрохідності маткових труб лапароскопія в першу чергу спрямована на порятунок життя жінки.

У таких випадках також, по можливості, проводяться заходи по збереженню органу і природної репродуктивної функції.


При цьому ефективність операції тим вище, чим раніше вона була проведена.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі