Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія при раку підшлункової залози

Злоякісні пухлини підшлункової залози є одними з найбільш агресивних новоутворень, вони мають тяжкий перебіг і часто несприятливий прогноз. Швидке зростання і поширення хвороби, складності в діагностиці та лікуванні обумовлюють досить низьку ефективність стандартної медикаментозної терапії та операцій.

Лапароскопія при раку підшлункової залози збільшує шанси одужання на ранніх стадіях і зменшує страждання пацієнта на пізніх етапах розвитку хвороби.

Лапароскопія при раку підшлункової залози

Причини і симптоми раку підшлункової залози

Новоутворення залоз травного тракту відрізняються млявим і малопомітним плином на перших стадіях. У періоді формування пухлини хвороба може ніяк не давати про себе знати, в той же час розгорнута картина процесу різко проявляється тоді, коли можливостей виправити ситуацію стає занадто мало.


Типовими симптомами пухлини підшлункової залози є:


 • невмотивована втрата апетиту,
 • маси тіла,
 • блідість,
 • сірість або пожовтіння шкіри,
 • різної інтенсивності болю в спині або животі.


Дані стандартних методів діагностики можуть показувати зміни діяльності самої підшлункової, а також печінки, жовчного міхура, серця і нирок.


Досить цінна інформація виходить під час діагностичної лапароскопії раку підшлункової залози. Через міні-розріз під збільшенням ретельно обстежується поверхню ураженого органу і оточуючих його анатомічних структур, беруться зразки змінених тканин.


Після певної підготовки така процедура може трансформуватися в власне лікувальну лапароскопію при раку підшлункової.


Ендоскопічне втручання на ранніх стадіях процесу дозволяє акуратно і точно видалити виявлене новоутворення, давши шанси на щасливе одужання.


Лапароскопія при раку підшлункової залози з метастазами в свою чергу дає можливість відновити прохідність заблокованих проток залоз і по можливості видалити вогнища онкологічного процесу, що в підсумку підвищує тривалість та якість життя пацієнта.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Диагностическая лапароскопия рака поджелудочной железы повышает эффективность дальнейшего лечения.

 • 2

  Ендоскопічне лікування злоякісного процесу в клініці проводиться відповідно до сучасних міжнародних протоколами.

 • 3

  Великий досвід і висока кваліфікація оперують онкологів дозволяють отримувати найкращі результати навіть у важких випадках.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія при раку підшлункової залози
- 1 -
Обов'язковим етапом боротьби з онкологічними захворюваннями є повноцінна і якісна діагностика.

З огляду на різноманіття різновидів пухлин, а відповідно і наявність різних варіантів їх знешкодження, тільки точне визначення виду хвороби гарантує прицільне лікування.


Отримати повну картину захворювання допомагає діагностична лапароскопія, під час якої проводиться забір зразків для гістологічного дослідження і ретельний огляд черевної порожнини для пошуку метастазів.

- 2 -
Лапароскопія раку підшлункової залози в порівнянні з класичним втручанням через великий розріз має більш низькі ризики кровотечі і післяопераційних ускладнень.

Маніпулюючи спеціальними інструментами через мініатюрні розрізи хірург в змозі дістатися до всіх необхідних областей черевної порожнини і провести повноцінне лікування з мінімальною травматизацією здорових органів.


Зазначене втручання може виступати як в ролі остаточного методу видалення пухлини, так і застосовуватися в якості етапу комплексного лікування злоякісного процесу.

Залишити відгук