Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія при раку простати

Аденома простати та злоякісні утворення передміхурової залози часто зустрічаються у чоловіків старше 60 років, але останнім часом патологія виявляється й у молодих пацієнтів.

Агресивне хірургічне лікування і променева терапія в половині випадків призводять до імпотенції та до інших проблем сечостатевої системи.

Лапароскопічне видалення раку простати зменшує ризик ускладнень, і водночас перевершує інші методики по ефективності й точності.

Причини і симптоми раку передміхурової залози

Для лапароскопічної простатектомії показаннями є аденома і рак простати. Злоякісні пухлини передміхурової залози все частіше виявляються як у літніх пацієнтів, так і у чоловіків працездатного віку.


Симптомами новоутворень простати є:


 • болі в області тазу,
 • стегна або статевих органів,
 • поява крові в сечі і спермі,
 • утруднення сечовипускання,
 • болі при еякуляції.

У пізніх стадіях процесу спостерігається зниження маси тіла, загальне виснаження і розлади інших органів.


Основним компонентом лікування хвороби є повне видалення пухлини. Лапароскопічна операція при раці простати дозволяє зробити знешкодження новоутворення точно і акуратно.


Маніпуляції мініінвазивними інструментами через крихітні розрізи під відеоконтролем під час лапароскопічної простатектомії знижують ризик випадкового пошкодження сусідніх анатомічних структур.

Крім того, під час втручання є можливість провести детальний огляд порожнини таза для уточнення стану інших органів сечостатевої системи.


За якістю виконання лапароскопічне видалення раку простати не поступається класичним великим операціям, тому при відсутності строгих протипоказань саме ендоскопічний метод бажано застосовувати у пацієнтів будь-якого віку.

Ми пропонуємо
Діагностику і лікування
 • 1

  Якісна лапароскопічна простатектомія, за вартістю не набагато перевершує звичайну операцію.

 • 2

  Сучасні пристрої для лапароскопії раку простати, що дозволяють провести операцію швидко, надійно і безпечно.

 • 3

  Будь-яка простатектомія, як лапароскопічна, так і відкрита, в нашій клініці виконується висококласними і досвідченими хірургами-урологами.

 • 4

  Не кожна клініка, яка пропонує лапароскопічну простатектомію в Києві має у своєму розпорядженні такі оснащені палати й операційні, як в нашому центрі. Інноваційне обладнання робить операцію безпечніше.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія при раці простати
- 1 -
Лапароскопія раку простати може комбінуватися з медикаментозною чи променевою терапією.

Кращі результати досягаються при видаленні невеликих утворень, а також пухлин, які не встигли прорости в сусідні органи.


Ендоскопічне проведення операції знижує ризики інфекційних процесів, кровотечі, імпотенції та порушення сечовипускання.


Швидка реабілітація, мінімальна ймовірність ускладнень і швидкість виконання - ось ті особливості, завдяки яким лапароскопія при раці простати є золотим стандартом лікування як у всьому світі, так і в нашій клініці.

- 2 -
Лапароскопічна простатектомія, ціна якої зазвичай значно більше вартості відкритої операції, також вимагає певного періоду реабілітації.

Післяопераційне відновлення у нас проводиться в максимально комфортних умовах під наглядом грамотного й уважного медперсоналу. Таким чином, комбінація висококласного виконаного втручання в сукупності з продуманим планом повернення до здорового життя забезпечує чудові результати у більшості пацієнтів.

Залишити відгук