Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія при раку шлунка

Рак шлунка є третьою за частотою причиною смерті пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Млявий і безсимптомний перебіг, велика швидкість проростання пухлини в здорові тканини роблять рак шлунка одним з найбільш агресивних видів новоутворень.

Лапароскопія шлунка при раку на його початкових стадіях дозволяє ефективно і безпечно зупинити патологічний процес і прискорити повернення до здорового життя.

Ознаки та симптоми раку шлунка

На перших і найбільш сприятливих для лікування стадіях рак шлунка протікає практично безсимптомно.


Виявити хворобу в таких випадках вдається під час профілактичної гастроскопії.


Саме завдяки обов'язковому щорічному обстеженню шлунка, наприклад, в Японії підтримується високий рівень виживання після своєчасного лікування, незважаючи на велику частоту виявлення раку.


Після того, як вчасно не виявлена пухлина глибоко вросла в тканини шлунка та навколишніх органів, дала метастази, з'являються виражені симптоми.


До найбільш частих скарг пацієнтів з глибоко пророслим в сусідні органи раком шлунка відносяться:


 • • необгрунтована втрата апетиту і ваги,
 • • болю в животі і за грудиною,
 • • відрижка з неприємним запахом,
 • • збільшення лімфовузлів і порушення стула.

Лапароскопічна резекція шлунка при раку на певних стадіях дозволяє видалити уражену частину органу і провести детальне обстеження сусідніх ділянок черевної порожнини.


Наявність великої кількості метастазів, великого обсіменіння внутрішніх органів клітинами пухлини обумовлюють необхідність великих розрізів. Проте, при найменшій можливості перевага віддається саме лапароскопічної хірургії раку шлунка.


Переваги лапароскопічної операції при раці шлунка

Малоінвазивна методика дозволяє радикально зменшити втрату крові і уникнути пошкодження і так виснажених внутрішніх органів. Доведено, що ендоскопічні втручання мають мінімальну кількість ускладнень як в ранньому післяопераційному періоді, так і в довгостроковій перспективі.


Під час планування лапароскопії раку шлунка враховується площа і глибина поширення новоутворення, наявність метастазів і супутніх хвороб.


Описана операція повинна ставати варіантом вибору при відсутності серйозних протипоказань, так як має безліч переваг перед традиційними втручаннями. Крім того, незамінне значення має діагностична лапароскопія шлунка при раку, так як отримати зразки тканин пухлини при такому підході можна максимально безболісно й акуратно.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Швидка і безпечна лапароскопічна резекція шлунка при раці завдяки новітній апаратурі проводиться максимально ефективно.

 • 2

  Грамотні і досвідчені хірурги-онкологи проводять комплексне лікування і діагностику за сучасними стандартами і рекомендаціями міжнародних співтовариств.

 • 3

  Післяопераційне перебування і реабілітація в оснащених комфортних палатах збільшують ефективність лікування і покращують психологічний стан.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія при раці шлунка
- 1 -
Найважливішим етапом лікування раку є повна діагностика.

Доктор оцінює результати необхідних обстежень, які можуть доповнюватися діагностичної лапароскопией раку шлунка.


Саме після отримання висновку гістологічної лабораторії можна з точністю судити про прогнози розвитку і тактику терапії того чи іншого виду новоутворення.


Після індивідуальної підготовки проводиться власне операція.

- 2 -
Лапароскопія при раці шлунка виправдана і максимально ефективна на початкових стадіях хвороби, коли пухлина ще не вийшла за межі шлункових оболонок.

Через мініатюрні розрізи в черевну порожнину вводиться необхідний інструментарій і під відеоконтролем проводиться видалення новоутворення.


Після ретельного огляду черевної порожнини і впевненості в остаточному усуненні проблеми інструменти витягуються, і операція закінчується.


Період відновлення зазвичай не затягується надовго, так як під час втручання практично відсутня крововтрата або пошкодження здорових органів.

Залишити відгук