Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Консультація уролога

​Кожна друга людина стикається з проблемами в області сечостатевої системи. Ці захворювання завдають дискомфорт у повсякденному житті, викликають роздратування та депресію. За відсутнього лікування багато патологій перетікають в хронічну форму та посилюють проблему. Тому за перших ознак хвороби, а також з метою профілактики недуг, записуйтеся на консультацію уролога в Києві в клініці «Консиліум Медікал».

Хто лікує захворювання сечостатевої системи?


Діагностикою та терапією, профілактикою в області сечостатевої системи займається лікар-уролог. Багато хто помилково вважає, що цей фахівець працює лише з чоловіками. Насправді, лікування та консультація уролога для жінок проводиться не рідше, ніж з представниками сильної статі. Адже уролог спеціалізується на лікуванні захворювань не лише статевих органів, а й нирок, сечового міхура, сечоводу та ін.

Коли потрібно записатися до уролога в Києві?Лікарі-урологи рекомендують проходити регулярний огляд раз на півроку. Виявлення та лікування захворювань, особливо онкологічних, на ранній стадії, значно підвищує шанси на успішне одужання, дозволяє запобігти переходу недуги в хронічну фазу та виключити розвиток супутніх патологій.


За появи перших симптомів хвороби потрібно без зволікання записатися на консультацію. До таких ознак належать:


 • Проблеми з сечовипусканням: відчуття печіння, біль, часті позиви, відсутність відчуття повного спорожнення, дробовий відтік сечі;
 • Затримка сечі;
 • Запалення, збільшення розмірів статевих органів;
 • Поява домішок крові в спермі та сечі;
 • Болі внизу живота, в паху, поперековому відділі;
 • Еректильна дисфункція;
 • Швидке сім'явилиття;
 • Набряки в нижніх кінцівках та інші проблеми в області сечовидільної системи.

До перелічених симптомів можуть приєднуватися: відсутність апетиту, втома, загальна слабкість організму та підвищена температура тіла. За появи перших ознак патології не відкладайте візит до уролога на завтра. Багато чоловіків та жінок не поспішають з відвідуванням клініки, оскільки соромляться розповісти про свою проблему. Походу в медичний центр «Консиліум Медікал» не потрібно боятися. Наш лікар-уролог розуміє делікатність різних ситуацій та не тисне на пацієнтів при допущених помилках. Крім того, ми гарантуємо повну конфіденційність.

Як проходить прийом уролога в Києві на Подолі та Лук'янівці?


Спеціальної підготовки до прийому лікаря-уролога не потрібно. Досить провести гігієну статевих органів. Консультація жіночого та чоловічого уролога буває двох видів: первинний огляд та після проходження діагностики. На первинному огляді фахівець дізнається наступну інформацію:

 • Скарги та симптоми хвороб сечовидільної системи;
 • Наявність спадкових патологій;
 • Історія хвороби (за наявності);
 • Методи лікування в інших установах охорони здоров'я.

Після збору анамнезу уролог здійснює огляд та пальпації. Лікар виявляє можливі новоутворення, гнійники, запалення, набряки та інші патологічні процеси. За необхідності призначаються лабораторні дослідження, спрямовані на підтвердження діагнозу та виключення протипоказань. В результаті комплексної діагностики уролог ухвалює рішення про лікування та визначає тактику терапії.

Консультація уролога в Києві: ціна


Вартість огляду в уролога в Києві залежить від комплексу діагностичних заходів, необхідних для оцінки стану органів та встановлення точного діагнозу. Дізнатися ціни на наші послуги Ви можете в адміністраторів клініки «Консиліум Медікал» за телефоном або на сайті.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук