Закрити
    График работы: пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Лікування каменів у нирках

​Сечокам'яна хвороба - це захворювання, яке супроводжується порушенням метаболізму в нирках, з надмірним утворенням поганорозчинного осаду.
Ціна: от 10 000 грн.
Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?
Сечокам'яна хвороба – це захворювання, яке супроводжується порушенням метаболізму в нирках, з надмірним утворенням поганорозчинного осаду. Поступово осад, перетворюючись в тверді структури, під дією сили тяжіння переміщається за сечовим трактом по сечовивідних шляхах, що викликає пошкодження тканин, запальну реакцію, виражений больовий синдром і нерідко приєднання інфекції.

У клініці «Консиліум медикал» виконується ефективне лікування пацієнтів з сечокам'яною хворобою амбулаторно і в умовах стаціонару. Власний операційний блок та наявність стаціонару дозволяють фахівцям урологів успішно виконувати оперативні урологічні втручання. Медичний центр «Консиліум медикал» обладнано ультрасучасним 3D-лапароскопом, що дозволяє виконувати складні хірургічні операції в тривимірному зображенні. Це інноваційна методика є унікальною для нашої країни. Лапароскопічна літотомія. Має перевагу перед класичним способом хірургії - спеціальний апарат лапароскоп для проведення операції вводиться через маленькі розрізи на передній черевній стінці. Даний метод супроводжується меншою крововтратою через мінімальної травматизації тканин, характеризується нетривалим перебуванням в стаціонарі (в середньому 2-3 дні) і коротким періодом реабілітації (до 7 днів).


Також в медичному центрі «Консиліум медикал» використовується нова, сучасна методика дроблення каменів при сечокам'яній хворобі без розрізів — контактна лазерна літотрипсія. Дану процедуру виконують за допомогою високоточного ендоскопа і лазера.

Перевага ендоскопічної лазерної літотрипсії в тому, що всі медичні інструменти вводяться в організм через фізіологічні отвори.

А це означає відсутність необхідності у виконанні розрізів (відповідно, немає ризику крововтрати), більш короткий період відновлення (перебування в стаціонарі - 1 день, тривалість реабілітації - 3-4 дня), менше психологічне навантаження.

Суть процедури полягає в тому, що ендоскоп з лазером вводять через сечовий канал, після чого лазер розбиває камені на дрібні частини, які збираються в так звану «кошик» і потім витягуються разом з інструментом.
Лікування урологічних захворювань
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Ми дбаємо про здоров'я наших пацієнтів і пропонуємо максимально щадні і ефективні методики лікування.