Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лімфодренажний масаж обличчя

Вікові зміни, спосіб життя та вплив навколишнього середовища негативно позначаються на стані та зовнішньому вигляді шкіри. Лімфодренажний масаж обличчя ефективно впорається з цими проблемами. Неінвазивна терапія стимулює в дермі біологічні процеси та поповнює нестачу поживних речовин. В результаті лікувального курсу шкіра стане гладкою, підтягнутою та свіжою, а овал обличчя набуде чітких контурів. Для досягнення максимального ефекту звертайтеся до медичного центру «Консиліум Медікал». Наш лікар-косметолог, Лукасевич Маріанна Василівна, досконало володіє сучасними техніками масажу та поверне Вашій шкірі молодість на довгий час.

1 сеанс: 350-400 грн.

Коли та навіщо потрібен лімфодренажний масаж обличчя?


Масаж відновлює водний баланс, стимулює відтік лімфатичної рідини та знімає набряки. Під дією маніпуляцій на ділянках обличчя посилюється кровообіг, а поживні речовини знову надходять до глибинних шарів. Крім того, процедура прискорює вивільнення токсинів з дерми. Завдяки комбінованій дії, лімфодренаж обличчя в Києві має велику популярність.


Лікар-косметолог може призначити цей вид терапії для усунення наступних проблем з дермою:

 • набряків, що виникли в результаті порушення водного балансу;
 • мішків та темних кіл під очима, припухлості;
 • тьмяної шкіри;
 • в'ялості шкіри;
 • розширених пор;
 • слідів постакне;
 • другого підборіддя, провисання шкіри;
 • мімічних зморшок.

Лімфодренажний масаж для схуднення та оздоровлення шкіри має проводити лише професіонал. Наш естетичний косметолог, Лукасевич Маріанна Василівна, зробить точну діагностику, перевірить наявність протипоказань та визначить ефективні методи впливу. Вона пройшла спеціалізоване навчання естетичному масажу та регулярно відвідує майстер-класи для вдосконалення навичок. Тому ми гарантуємо, що процедури будуть максимально ефективними, комфортними та безболісними.


Техніки лімфодренажу обличчя в клініці Консиліум Медікал


На консультації лікар-косметолог вислуховує скарги пацієнта та підбирає методику. Відразу розраховується ціна на лімфодренажний масаж та кількість процедур. Курс складається з 10-15 процедур, в залежності від індивідуальних особливостей шкіри. Один сеанс триває до 40 хвилин.


У своїй роботі медичний центр «Консиліум Медікал» застосовує два способи:

 • Апаратний. Найчастіше застосовується вакуумна дія. Ці маніпуляції спрямовані на стимулювання циркуляції крові, лімфовідтоку та виведення токсичних речовин;
 • Ручний. Процедура проводиться повністю вручну без використання інструменту та обладнання. Ручний лімфодренажний масаж виконується по лімфовідтоках обличчя та шиї. Зазвичай його призначають за наявності протипоказань до методів апаратної косметології.

Ви одразу помітите, як шкіра обличчя почне набувати свіжого та здорового вигляду. Терапія не має побічних ефектів. Після сеансу пацієнт зможе повернутися до нормального життя. Надалі досить один раз на 6 місяців проходити процедуру для підтримання результату.


Для консультації та запису на лімфодренажний масаж обличчя в Києві, приходьте до клініки «Консиліум Медікал» в зручний час або телефонуйте за одним з номерів.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук