Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія позаматкової вагітності

Розвиток ембріона поза порожниною матки виключає розвиток плода і загрожує смертельно небезпечними ускладненнями.

Обширне хірургічне втручання з приводу такого стану ефективне, але має високий ризик настання подальшого безпліддя або інфекції.

Лапароскопія при позаматкової вагітності відрізняється мінімальною ймовірністю несприятливих наслідків і ускладнень.

Причини і симптоми розвитку позаматкової вагітності

До причин, за якими запліднена яйцеклітина прикріплюється поза призначеного їй місця, відносять аномалії розвитку матки і маткових труб, інфекційні хвороби репродуктивних органів, гормональний дисбаланс і непрохідність маткових труб.


Переважна більшість випадків ектопічної вагітності розвивається в порожнині труб матки.


Швидко зростаючий ембріон при досягненні певних розмірів розриває стінку «прихистившого» його органу, викликаючи масивну кровотечу і перитоніт.


Єдиною методикою лікування описаного стану є видалення ембріона з або без видалення маткової труби.


Лапароскопічна операція при позаматкової вагітності, проведена в перші 6-8 тижнів після запліднення в багатьох випадках дозволяє зберегти маткову трубу і відносно безпечно зупинити життєзагрозливий процес.


У той же час раптовий розрив статевого органу з зародком не залишає іншого вибору, крім невідкладного відкритого втручання з видаленням придатка.


Тому тільки своєчасно призначена і виконана лапароскопія позаматкової вагітності надалі лише незначно вплине на функцію дітонародження.


Статистика вказує на те, що, у жінок з одноразовим прикріпленням заплідненої яйцеклітини поза маткою є підвищені шанси повторення ситуації при наступних спробах завагітніти.


Переваги лапароскопії при позаматкової вагітності

Лапароскопічне видалення позаматкової вагітності дозволяє виявити та скоригувати фактори, що стали причиною ектопічного розвитку зародка.


Інтраопераційно проводиться ретельне обстеження черевної порожнини і маткових труб, останні можуть розкриватися і звільнятися від спайок і рубців. Якщо на думку доктора виконана «очищення» маткових труб достатня для сприятливого перебігу наступних вагітностей, цілісність органу зберігається.


Якщо ж патологічні зміни тканин придатків матки не залишають шансів на одужання, лапароскопія позаматкової вагітності закінчується видаленням труб.


Одностороння тубектомія дозволяє застосовувати природне зачаття, якщо ж пошкоджені обидві труби, парі надалі рекомендується екстракорпоральне запліднення.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
  • 1

    Якісна і високотехнологічна лапароскопія при позаматкової вагітності, ціна втручання прозора і доступна.

  • 2

    Обладнаний стаціонар з уважним медперсоналом і комфортними палатами.

  • 3

    Підготовлені і обізнані, як проводиться лапароскопія при позаматкової вагітності, фахівці найвищої кваліфікації.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія позаматкової вагітності
- 1 -
Лапароскопічна операція при позаматкової вагітності доцільна на ранніх термінах після зачаття.

Після необхідної підготовки та знеболення в порожнину живота вводяться спеціальні інструменти у вигляді тонких трубок. Вся процедура проводиться під контролем мініатюрної камери, також введеної в черевну порожнину.


У багатьох випадках після видалення плодового яйця вдається зберегти маткові труби. Рани зашиваються і починається період реабілітації.


Завдяки мінімальній втраті крові і невеликим розмірам ран відновлення проходить комфортно і швидко.

- 2 -
Практично все лапароскопії при позаматкової вагітності в Києві проводяться планово.

У разі розриву плодового яйця і маткової труби невідкладно виконується відкрита класична операція. Косметичні результати в таких випадках відходять на другий план, тому що рахунок йде на хвилини.


Для того, щоб уникнути несподіваного стану, що загрожує життю і здоров'ю, при перших проявах вагітності варто звертатися до свого гінеколога.


Своєчасно виявлені аномалії розвитку і прикріплення ембріона можуть бути благополучно усунені з мінімальним ризиком для репродуктивного здоров'я жінки.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук