Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія жовчного міхура

Лапароскопічна холецистектомія є своєрідним еталоном в хірургії жовчнокам'яної хвороби і доброякісних новоутворень жовчного міхура. Мініінвазивне лікування такою методикою зменшує втрату крові під час операції, знижує інтенсивність болю після її завершення, відчутно покращує косметичні результати. 

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Успіх маніпуляції в великій мірі залежить від новизни і якості обладнання, діаметр і чутливість якого безпосередньо впливають на розмір і кількість необхідних розрізів. Важливим в лапароскопічної холецистектомії, хід операції якої може вимагати швидких і нестандартних рішень, і досвід хірурга, його здатність правильно оцінити загальну картину процесу.


Показання до лапароскопії жовчного міхура включають хронічну жовчокам'яну хворобу, гострий і хронічний холецистити, доброякісні новоутворення і порушення розвитку жовчного міхура, що призводять до появи неприємних симптомів або загрожують здоров'ю при своєму подальшому розвитку.


Протипоказаннями до такого лікування є:


 • масивні ураження,
 • гнійні або злоякісні процеси,
 • важкий загальний стан пацієнта.

Лапароскопічна холецистектомія, протипоказання до якої виявилися вже під час маніпуляції при безпосередньому огляді органу через відеосенсор, може перетворитися в традиційну операцію шляхом розширення наявних розрізів.


Також описана методика часто використовується в ролі підготовчого етапу до великого відкритого видалення патологічного вогнища, холецистектомія лапароскопічна може доповнюватися традиційним втручанням. 

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Оперативне лікування і обстеження із застосуванням сучасного якісного обладнання. До роботи залучаються найдосвідченіші і грамотні лікарі, відмінно володіють навичками діагностики і терапії жовчнокам'яної хвороби, холециститу, пухлин.

 • 2

  Лапароскопічна холецистектомія, протипоказання до якої можна усунути за допомогою грамотного лікування, буде проведена відразу ж після корекції змінених показників.

 • 3

  Післяопераційне відновлення проходить під пильним контролем лікуючого персоналу.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При лапароскопічній холецистектомії:
- 1 -
Лапароскопічна холецистектомія

Якщо для лікування пацієнта застосовується лапароскопічна холецистектомія, хід операції може варіюватися в залежності від виявленої патології і ступеня занедбаності процесу. Проте будь-яке втручання з застосуванням лапароскопічної техніки має ряд загальних етапів, які ми опишемо нижче.


Для введення відеосенсор і лапароскопічних інструментів в області живота виконується від 2-х до 4-х розрізів діаметром близько 10 мм. Кількість і розміри ран і, згодом, рубців залежать від необхідної завдання і новизни устаткування: сучасні моделі вимагають мінімального обсягу розсічення тканин.

- 2 -
Показання до лапароскопічної холецистектомії

Показання до лапароскопічної холецистектомії можуть зажадати введення специфічних зондів або щипців, виконання додаткових або розширення існуючих розрізів.


Після введення інструментів в черевну порожнину нагнітається газова суміш, що піднімає стінку живота, що збільшує простір для огляду і маніпуляцій.


Подальші етапи операції лапароскопічної холецистектомії залежать від плану, продуманого відповідно до стану органів і стадією патологічного процесу.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Доктора клініки мають досвід проведення вражаючої кількості операцій з використанням ендоскопічної техніки. Крім того, наша апаратура за якістю і новизні нічим не поступається обладнанню кращих зарубіжних клінік.


Завдяки цьому в нашому центрі проводиться якісна і відповідає всім світовим протоколам і стандартам лапароскопічна холецистектомія, рекомендації після операції пояснюються в доступній та зрозумілій для пацієнта формі.