Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування жовчнокам'яної хвороби

Порушення виробництва або утилізації жовчі в жовчних протоках і міхурі призводить до розвитку жовчнокам'яної хвороби, лікування і діагностика якої вимагає систематичного і обдуманого підходу.


Вчасно підібране грамотне лікування жовчнокам'яної хвороби дозволяє уникнути ускладнень і наслідків цієї недуги.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Утворені в жовчному міхурі камені, або конкременти, можуть досягати розмірів курячого яйця і часто лежати нерухомо багато років, не доставляючи гострих проблем їх «власнику». Проте навіть невеликий камінчик, потрапивши в проток міхура і перекривши відтік жовчі, в лічені години може стати причиною жізнеугрожающего стану. Продовжує безперервно вироблятися жовч закидається в печінку, необоротно руйнуючи її клітини і викликаючи сильні болі.


Лікування жовчнокам'яної хвороби в Києві пропонують багато організацій, але слід пам'ятати, що основним фактором успіху рішення описаної проблеми є неухильне дотримання приписами доктора. Це можливо лише при повній впевненості в кваліфікації і досвіді фахівця, впевненості в тому, що він точно знає, як лікувати жовчокам'яна хвороба.


Безпосередньою причиною утворення каменів в жовчному міхурі є згущення і зміна хімічного складу жовчі, пов'язане з похибками дієти пацієнта. Жирна їжа і обмеження надходження рідини в сукупності з часто зустрічаються порушеннями форми міхура призводять до появи жовчнокам'яної хвороби, діагностика і лікування якої часто передбачає не тільки прийом ліків, але і видалення жовчного міхура.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Діагностика на сучасному обладнанні, що включає лабораторне, ультразвукове і, дещо рідше, томографічне або контрастне дослідження дозволяє скоротити кількість призначених препаратів і маніпуляцій строго до необхідного рівня.

 • 2

  Медикаментозне лікування жовчнокам'яної хвороби за світовими стандартами, складання індивідуальної дієти і комплексу препаратів з великою часткою ймовірності може позбавити від необхідності проведення операції.

 • 3

  Малоінвазивне видалення жовчного міхура, хірургічне лікування ускладнень захворювання висококласними фахівцями з новітнім обладнанням позбавить від стійких і довгоіснуючих порушень.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При лікуванні жовчнокам'яної хвороби:
- 1 -
Лікування

Лікування жовчнокам'яної хвороби в будь-якому випадку включає в себе дієту, нормалізацію прийому рідини і підвищення фізичної активності. Метою описаних заходів є розрідження вмісту жовчного міхура і активізація жовчовивідної системи.


Навіть настільки незначні з точки зору деяких пацієнтів дії відчутно уповільнюють формування нових каменів, а іноді і сприяють виведенню вже існуючих конкрементів. Жовчнокам'яна хвороба, діагностика і лікування якої можливі без застосування хірургії, може вважатися легкою формою. 

- 2 -
Операція

Якщо діагностовано важка жовчнокам'яна хвороба - операція дозволить назавжди позбутися від болісних симптомів. Повне видалення жовчного міхура з каменями вважається світовим стандартом і в подальшому не викликає істотних порушень.


Перевага віддається лапароскопічної холецистектомії - мінімально інвазивного втручання без великих розрізів і кровотечі. Операція безпечна, сучасна, а її результати перевірені часом. Відновлення після описаної методики терапії проходить швидко, в найближчій і довгостроковій перспективі очікується стійкий позитивний ефект.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Лікування жовчнокам'яної хвороби потребує комплексного підходу команди грамотних фахівців. Своє здоров'я варто довіряти тільки людям, які живуть медициною і досягають значних висот у своїй області.


Наші лікарі - злагоджена команда професіоналів, давно знайомих з цією хворобою і мають в своєму арсеналі максимально ефективні плани лікування жовчнокам'яної хвороби. Операція при її обґрунтованої необхідності виконується в найкоротші терміни за допомогою сучасних малоінвазивних методів, і новітньому обладнанню нашого центру.