Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Видалення селезінки

Селезінка є своєрідним фільтром кровоносної та імунної систем. Вона руйнує і утилізує зношені клітини, беручи участь в оновленні складу крові. Видалення селезінки (спленектомія) - вимушений захід при серйозних травмах або захворюваннях цього органу.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Найчастіше спленектомія проводиться з приводу травматичного розриву селезінки, деяких видах анемій і новоутворень. Проводиться це втручання може як за допомогою розрізу черевної стінки, так і лапароскопически - шляхом введення в порожнину живота зондів з інструментарієм і відеокамерами.


Травматичний або спонтанний розрив, тромбоцитопенічна пурпура, спленомегалія і апластичні анемії - серйозні стану, що загрожують життю пацієнта. У випадках серйозних порушень доводиться жертвувати окремим органом заради здоров'я всього організму.


Ухвалення рішення про видалення селезінки в такому випадку слід довірити тільки досвідчений, знаючий фахівцям.


Якщо основною причиною хвороби дійсно є погано виконує свої функції селезінка, видалення її необхідно і показано. Якщо ж аргументувати необхідність спленектомії складно, потрібно постаратися зберегти важливий орган.


Уточнювати особливості хвороби або травми потрібно в центрах, оснащених сучасним обладнанням і досвідченим персоналом. 

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Комплекс обстеження перед видаленням селезінки включає в себе розширені: аналізи крові, ультразвукове дослідження і біопсію.

 • 2

  При хронічному перебігу анемії або новоутворенні органу необхідна консультація гематолога, онколога, в разі травм основним лікуючим лікарем є хірург.

 • 3

  У терапії аутоімунних процесів, спадкових порушень крові і селезінки найбільш вагому частину терапевтичного процесу складають індивідуальні комбінації медикаментів до і після оперативного лікування.

 • 4

  При розривах або значно збільшеній селезінці видалення органу є самим надійним і безпечним варіантом остаточної терапії.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При видаленні селезінки:
- 1 -
Спленектомія

Спленектомія має на увазі повне видалення селезінки і проводиться під загальною анестезією з участю бригади хірургів і анестезіологів. У відділеннях невідкладної допомоги при інтенсивному кровотечі проводиться розріз черевної стінки і висічення органу через отриману операційну рану. 

- 2 -
Малоінвазивне лікування

Малоінвазивне лікування - методика вибору в планової хірургії.


Селезінка видаляється через кілька точкових розрізів за допомогою тонких довгих інструментів під відеоконтролем. Це дозволяє поліпшити косметичний результат, скоротити інтраопераційну втрату крові і післяопераційний період.


У разі успішного втручання, якщо саме селезінка була причиною хвороби, можливо повне одужання без необхідності подальшої інтенсивної терапії.


Незважаючи на важливість органу, обгрунтоване видалення селезінки незначно погіршує якість життя, так як функцію її після операції можуть виконувати інші системи організму. Підтримуючу терапію індивідуально підібраним комплексів ліків зводить нанівець прояви відсутності селезінки. 

Фахівці
нашої клініки
 • Кравченко Олександр Віталійович
  Лікар хірург-онколог вищої категорії медичного центру "CONSILIUM MEDICAL", доцент, кандидат медичних наук
  Стаж роботи: 30 років
 • Стаж роботи:
Всі лікарі

Переваги лікування в Consilium Medical

Перевагами хірургічного лікування селезінки в нашій клініці є оснащені відповідно до світових тенденцій кабінети, досвідчені та відповідальні лікарі, точне і неухильне дотримання стандартів лікування усіма співробітниками центру. Важливий факт можливості надання ургентної, невідкладної допомоги в умовах приватного лікувального закладу.