Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Видалення жовчного міхура

Операція з видалення жовчного міхура - дуже поширене сьогодні втручання, своєрідний золотий стандарт лікування жовчнокам'яної хвороби.


Початкові стадії калькульозногохолециститу можуть контролюватися дієтою і прийомом необхідних препаратів. Наявність же в історії хвороби частих загострень або, що ще гірше, закупорки жовчними каменями виводять проток печінки є показаннями для видалення жовчного міхура.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Операція може проводитися відкрито чи лапароскопічно, за допомогою широкого доступу або через невеликі надрізи за допомогою тонких малоінвазивних інструментів під відеоконтролем.


При наявності відповідних показань видалення жовчного міхура назавжди позбавляє від болісних проявів і наслідків хвороби.


Понад чверть літнього населення планети страждає на жовчнокам'яну хворобу, у молодих пацієнтів вона зустрічається не так часто, але так само часто вимагає якісного оперативного лікування.


Якщо у вас виникає питання, де зробити операцію з видалення жовчного міхура, найкращим рішенням буде вибрати сучасну клініку з досвідченими лікарями.


Інноваційність центру «Консиліум Медікал» забезпечується висококласним діагностичним і лікувальним обладнанням, а відмінна кваліфікація лікарів дозволяє використовувати його максимально ефективно.


Нове оснащення дозволяє виконати операцію з видалення жовчного міхура настільки безпечно, наскільки це навіть не уявлялося десять або п'ять років тому.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Передопераційна діагностика перед видаленням жовчного міхура обов'язково включає в себе лабораторні аналізи і ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.

 • 2

  У складних чи сумнівних випадках може знадобитися застосування магніторезонансної томографії або ендоскопії.

 • 3

  Комплексне лікування передбачає не тільки операцію з видалення жовчного міхура, а й підбір медикаментів, дієти для швидкого відновлення після втручання.

 • 4

  Індивідуально складені плани лікування і реабілітації позбавляють від можливих неприємних наслідків хвороби.

 • 5

  Повне обстеження може включати консультацію суміжних спеціалістів: терапевта, гастроентеролога, кардіолога та інших лікарів, в залежності від палітри хронічних захворювань пацієнта.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При видаленні жовчного міхура:
- 1 -
Показання до видалення жовчного міхура

Показання до видалення жовчного міхура включають в себе тривалий перебіг запального процесу, велика кількість або розміри конкрементів, перенесені напади печінкової коліки або бактеріальне запалення міхура.

- 2 -
Проведення операції

Традиційна техніка операції передбачає виконання широкого розрізу, довжина якого може досягати 15-20 сантиметрів і супроводжується певною втратою крові під час операції. Деякі хірурги працюють через міні-доступ, який має хороший косметичний результат, але збільшує тривалість процедури.


Кращим з варіантів при відсутності протипоказань є проведення лапароскопічної холецистектомії. Цей різновид хірургічного лікування суттєво скорочує і полегшує післяопераційний період, зменшує втрату крові, інтенсивність больового синдрому. Крім того, важливим є і чудовий косметичний ефект ендоскопічного втручання.

Фахівці
нашої клініки
 • Стаж роботи:
 • Кравченко Олександр Віталійович
  Лікар хірург-онколог вищої категорії медичного центру "CONSILIUM MEDICAL", доцент, кандидат медичних наук
  Стаж роботи: 30 років
Всі лікарі

Переваги лікування в Consilium Medical

У пацієнта видалення жовчного міхура часто викликає цілий ряд питань і побоювань, які здатні розвіяти тільки лікарі. Досвідчені та кваліфіковані доктора в зрозумілій формі пояснять будь-який етап лікування жовчнокам'яної хвороби та висококлассно проведуть операцію.


Технології, які використовуються для діагностики та лікування в нашій клініці відповідають світовим стандартам і тенденціям сучасної медицини, а комфортна і доброзичлива обстановка мінімізують можливу передопераційну тривогу і підтримають спокій і позитивний настрій пацієнта.