Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Резекція печінки

Резекція печінки - серйозне оперативне втручання, що вимагають високого ступеня відповідальності не тільки під час втручання, але і до нього, на етапі визначення показань і протипоказань до відсікання частини органу.


Приводами виконувати резекцію частки печінки є її травми з великим размозжением і кровотечею, первинні пухлини і метастатичні ураження, паразитарні захворювання або порушення розвитку тканин.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Високоенергетичні травми печінки внаслідок ДТП або падіння з висоти завжди супроводжуються масивною кровотечею, великим ушкодженням тканин і часто вимагають проведення резекції печінки. Оперативна хірургія за абсолютними показниками ставить собі за мету невідкладне порятунок життя хворого і не завжди залишає час на тривале передопераційне обстеження. Обсяг потенційного видалення тканин оцінюється в таких випадках вже безпосередньо під час хірургічного втручання.


За захворюваності рак печінки посідає п'яте місце серед усіх злоякісних новоутворень. Часто зустрічається метастатична поразка органа внаслідок пухлин легенів, нирок, кісток, товстого кишечника або підшлункової залози. Резекція печінки при метастазах в комбінації з променевою або хіміотерапією дозволяє збільшити виживаність і якість життя хворих. Резекція частки печінки при доброякісних новоутвореннях зазвичай дозволяє досягти гарного і стійкого ефекту.


Дещо рідше зустрічаються ураження печінки внаслідок розмноження в ній паразитів при ехінококозі, альвеококкозе, цистицеркозі або інших захворюваннях. Однак тільки видалення зараженої ділянки в комбінації з протипаразитарними препаратами може позбавити пацієнта від настільки неприємного сусідства.


У нашому центрі працюють фахівці, здатні оцінити обсяг необхідного втручання, показання та протипоказання до його виконання.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Планова резекція печінки потребує виключно уважного передопераційного обстеження та планування, для максимального щадного видалення пошкоджених зон. Сучасна апаратура дозволяє точно оцінити рівень кровотоку і кордони хворобливого вогнища.

 • 2

  Розвиток ускладнень в післяопераційному періоді уникає шляхом кваліфікованої медичної допомоги на етапі реабілітації.

 • 3

  Консультація хірурга, онколога, судинного хірурга, терапевта або лікаря-інфекціоніста дозволяють колегіально розробити ефективний план лікування і відновлення.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При резекції печінки:
- 1 -
Резекція печінки

При резекції печінки, оперативна хірургія виділяє анатомічний і атиповий метод. Перший варіант проводиться з урахуванням розташування часточок і кровоносних судин печінки, він вимагає високої майстерності хірурга і повноцінного передопераційного обстеження.


Резекція печінки таким методом хоч і потребує виваженої підготовки та ювелірної майстерності доктора, але значно перевершує атиповий видалення за віддаленими результатами. При цьому підході до виконання безпосередньо розрізу органу проводиться пошук і перев'язка судин, ізольовано живлять уражену ділянку. Це дозволяє зменшити внутріопераціонную крововтрату і поліпшити огляд під час процедури для проведення найбільш точних маніпуляцій.

- 2 -
Анатомічна резекція печінки при метастазах

Анатомічна резекція печінки при метастазах, паразитарних ураженнях, травмах дозволяє видалити тільки нежиттєздатні ділянки, зберігши загальну масу і життєдіяльність органу.


Суть атипового методу полягає у видаленні вогнища патологічного процесу без попереднього виділення джерела кровопостачання частки печінки, а зупинка кровотечі проводиться під час розтину органу по ходу розрізу.

Фахівці
нашої клініки
 • Кравченко Олександр Віталійович
  Лікар хірург-онколог вищої категорії медичного центру "CONSILIUM MEDICAL", доцент, кандидат медичних наук
  Стаж роботи: 30 років
 • Стаж роботи:
Всі лікарі

Переваги лікування в Consilium Medical

Резекція печінки є серйозною процедурою, довіряти таке втручання можна тільки знаючим фахівцям з великим досвідом роботи. Крім того, оснащення клініки зіграє важливу роль в точної і достовірної передопераційної діагностики та скоротить тривалість реабілітації після операції.