Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Лікування фіброзу печінки

Лікування фіброзу печінки — важливе і, в той же час, складне завдання, так як до цього захворювання характерно непомітне розвиток і серйозність ускладнень.


Фіброз, мається на увазі втрату клітин і рубцювання тканин печінки у відповідь на фактори, що ушкоджують, серед яких окремо варто виділити алкоголь і віруси гепатитів B і C.


Надалі, при значному зниженні кількості гепатоцитів, вірогідний розвиток цирозу і поліорганної недостатності - втрата функції печінки, нирок, серця і головного мозку.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Досвідчений персонал, сучасні методи обстеження і лікування в нашій клініці дозволяють уникнути розвитку фіброзу при захворюваннях печінкової системи. Початкові стадії розростання в органі рубцевої тканини оборотні і можуть усуватися при своєчасному зверненні за медичною допомогою.


Якщо у вас вже виявлений фіброз печінки, лікування його буде ефективним лише в разі застосування нових, науково обґрунтованих методів.


Вчасно розпочата і грамотно підібрана терапія здатна повернути процес назад і зберегти функцію органів, саме тому важливо відразу довіритися компетентному і досвідченому фахівцеві.


Наші лікарі знають, як лікувати фіброз печінки правильно і ефективно, вони добре знайомі як з перевіреними історично, так і з новітніми методиками боротьби з цією хворобою.


При фіброзі печінки діагностика відіграє вирішальну роль в прогнозі і складанні індивідуального плану терапії. Сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі здатні найбільш точно визначити причину, форму і стадію процесу для точкового, ефективного і спрямованого впливу на ключові ланки процесу кожного пацієнта.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Якщо у пацієнта підозрюється фіброз печінки, діагностика його обов'язково включає в себе лабораторні тести, ультразвукове дослідження і біопсію органу, за допомогою яких можна точно встановити, чим лікувати фіброз печінки в кожному конкретному випадку.

 • 2

  Лікування фіброзу печінки складається з декількох груп препаратів, спрямованих на усунення основного захворювання, і фіброзу як його ускладнення.

 • 3

  У комплекс терапії входить консультації таких фахівців, як гастроентеролог, лікар-інфекціоніст і хірург для складання плану, що охоплює всі аспекти протікає у пацієнта процесу. Саме команда професіоналів може відповісти на питання, як лікувати фіброз печінки у даного хворого, щоб позбутися від проблеми швидко і надовго.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по напрямку гінекологія. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При фіброзі печінки:
- 1 -
Лікування фіброзу печінки

Лікування фіброзу печінки проводиться широким спектром препаратів і заходів. Дуже важливо розуміти, що описаний стан потенційно можна зупинити, і можна досягти повного одужання.

- 2 -
Група антіфібротичних препаратів

Крім того, існує група антіфібротичних препаратів, що впливають власне на що формується рубець печінки. Більшість з них знаходиться на стадії активного вивчення, що не заважає в ряді випадків результативно використовувати їх для лікування певних форм хвороби. 

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі

Переваги лікування в Consilium Medical

Чи знайомі ми з діагнозом фіброз печінки? Лікування пацієнтів з цим захворюванням в нашій клініці проводиться регулярно, в центрі складені внутрішні протоколи та інструкції, що відповідають світовим стандартам.


Якщо вам вже поставлений діагноз в іншій установі, але ви сумніваєтеся, що у вас саме фіброз печінки, діагностика в нашій клініці дозволить впевнено і з максимально можливою точністю відповісти на ваші запитання і встановити істину.