Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування цирозу печінки на останній стадії

Лікування цирозу печінки на останній стадії вимагає особливого підходу як для пацієнта, так і для лікаря в силу тяжкості і небезпеки симптомів хвороби і її ускладнень.


Цей стан - «фінальний акорд» захворювань печінки, що супроводжуються загибеллю її клітин. Орган зменшаться в розмірах, стає твердим і перетворюється на своєрідний рубець, що не виконує ніяких корисних завдань. Остання стадія цирозу печінки призводить до повної втрати всіх функцій органу, що серйозно погіршує діяльність всього організму.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Остання стадія цирозу печінки - одна з провідних причин смертності молодого населення нашої планети. Провідними активаторами появи цирозу в світі є гепатити B і C, а також алкогольна хвороба. Ці патології потенційно виліковні, і, при своєчасній діагностиці та терапії, не завжди ведуть до некрозу всіх гепатоцитів.  Проте, цироз печінки і остання стадія його розвитку все частіше звучить несподівано і лякаче для багатьох пацієнтів.


Непомітно і мляво протікає на перших стадіях процес в фіналі різко проявляється важкими і болісними симптомами. Тільки грамотно підібране лікування цирозу печінки на останній стадії поліпшить якість життя хворого і зменшить його страждання. Ефективність лікування пов'язана з активністю і тяжкістю процесу у пацієнта, його віком та станом кровоносної, нервової, сечовивідної систем.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Остання стадія цирозу печінки вимагає застосування найбільш потужних і ефективних методів лікування: інтенсивної медикаментозної терапії, хірургічного лікування варикозу вен стравоходу.

 • 2

  Необхідна діагностика включає лабораторні тести, ультразвукове, томографічне дослідження, біопсію.

 • 3

  Цироз печінки на останній стадії здатна уповільнити наша команда професіоналів терапевтичного та хірургічного профілю.

 • 4

  Лікування супутніх проявів задіє суміжних фахівців: реаніматолога, кардіолога, судинного хірурга, онколога.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При останній стадії цирозу печінки:
- 1 -
Лікування останньої стадії цирозу печінки

На сьогоднішній момент не існує антіцірротіческіх препаратів, тобто коштів, здатних відновити нормальну печінкову тканину.


Лікування останньої стадії цирозу печінки, в першу чергу, спрямована на боротьбу з небезпечними ускладненнями, усунення чинників, які його викликали.


При наявності асциту призначаються індивідуальна дієта, сечогінні засоби, проводиться видалення рідини з черевної порожнини.


Супутня печінкова енцефалопатія вимагає обмеження надходження білків, введення комплексів амінокислот і сорбентів для підтримки роботи мозку. 

- 2 -
Оперативне втручання

У разі кровотечі з розширених вен стравоходу методом вибору є оперативне втручання - склерозирующая терапія або балонна тампонада.


Нерідко на тлі рубцового переродження печінки розвивається гепатоцелюлярний рак, який має досить агресивні прояви. Усунення новоутворень забезпечується поєднанням консервативних і хірургічних методів.


Крім того, лікування цирозу печінки на останній стадії завжди включає строгу дієту і відмова від прийому токсичних медикаментів і алкоголю.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Лікування останньої стадії цирозу печінки в нашому центрі проводиться за світовими стандартами на новітньому обладнанні. Команда досвідчених професіоналів і сучасне оснащення дозволять задіяти найефективніші методики лікування в кожному випадку звернення за медичною допомогою.