Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування цирозу печінки

Лікування цирозу печінки — непростий і тривалий процес, так як ця хвороба виникає після виснаження всіх компенсаторних ресурсів організму. Пацієнти з цим діагнозом мають безліч хронічних патологій, ще гірше, якщо хвороба протікає на тлі алкогольної залежності.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Цироз - стан, який є кінцевою фазою безлічі захворювань печінки. Найбільш вагомими причинами розвитку цього захворювання вважаються хронічне вживання алкоголю і вірусні гепатити. В результаті загибелі клітин органу нормальна печінкова тканина заміщується сполучною тканиною і втрачає функції синтезу білка і детоксикації крові.


Діагностика цирозу печінки, в першу чергу, залежить від компетенції доктора, який буде призначати обстеження і аналізувати його результати. Також важлива якість обладнання і його відповідність сучасним нормативам і протоколам.


Якщо у вас вже встановлений діагноз цирозу печінки, діагностика в звичайних закладах може зайняти тижні або місяці, згадати потрібно і про якість і віці апаратури в бюджетних лікарнях.


Ми впевнені, що сучасні методики лабораторної та апаратної діагностики нашої клініки дозволять найбільш точно і швидко встановити причину і можливості вирішення проблеми.


Медикаментозне лікування цирозу печінки, а також вирішення питання про хірургічне втручання вимагають особливих вимог до кваліфікації лікаря. Саме цей показник є перевагою клініки «Консиліум Медікал»

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Діагностика цирозу печінки - дуже важливий етап як для лікаря, так і для пацієнта, так як дозволяє не тільки скласти план лікувальних заходів, а й визначити прогноз розвитку захворювання.

 • 2

  Обов'язковими компонентами обстеження зазвичай є лабораторні тести і ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.

 • 3

  Диференціальна діагностика цирозу печінки може зажадати магнітну або комп'ютерну томографію, контрастні або радіонуклідні дослідження, біопсію тканин органу.

 • 4

  Лікування цирозу печінки відповідно до сучасних стандартів дозволяє досягти найкращих результатів.

 • 5

  Терапевтичний план передбачає спостереження гастроентеролога, консультацію хірурга і лікаря-інфекціоніста.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При цирозі печінки:
- 1 -
Терапія

Найбільш важливі заходи при боротьбі з цирозом передбачають усунення його причини. Строгий відмова від алкоголю, збалансована дієта, противірусна терапія зупиняють загибель клітин і дають можливість зупинити розвиток захворювання.


Медикаментозне лікування цирозу печінки, на жаль, не здатна повернути процес назад. Проте сучасна медицина дозволяє не тільки значно продовжити життя пацієнта, а й відчутно поліпшити її якість.


Завдання терапії - збереження життєздатності вижили клітин, а також лікування ускладнень хвороби. 

- 2 -
Методи лікування

Сучасні методи лікування цирозу печінки включають препарати для поліпшення потоку крові в системі ворітної вени, вітаміни, сорбенти, урсодезоксихолеву кислоту та інші речовини для збереження працездатності гепатоцитів і клітин жовчовидільної системи. Крім того, обов'язково компенсується стан інших систем органів, порушених хворобою.


На останній стадії цирозу печінки лікування в Києві може включати в себе оперативне втручання - хірургічну корекцію печінкового кровообігу або пересадку печінки.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Саме в нашому центрі лікування та діагностика цирозу печінки в Києві проводиться по найсуворішим стандартам за допомогою сучасного обладнання.


Ви проходите обстеження швидко і комфортно, не сумніваючись в якості результатів.


Лікування цирозу печінки в Києві, як і в усьому світі, є серйозним завданням. Тільки вищий рівень майстерності лікарів нашої клініки гарантує грамотно підібране лікування. Грамотність, відповідальність і що ще важливіше, великий досвід в лікуванні важких хвороб печінки є основними достоїнствами наших фахівців.