Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гемосорбція при печінковій недостатності

Гемосорбція — методика очищення крові від шкідливих сполук за допомогою сорбентів - речовин, вибірково нападників на своїй поверхні отрути і ендотоксини.


На відміну від плазмаферезу, який супроводжується втратою крові, ця процедура дозволяє зберегти первинний об'єм плазми, яка повертається в кровотік відразу після фільтрації і знешкодження.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Безпосереднім фундаментом розвитку функціональної недостатності печінки є загибель її клітин.


Некроз гепатоцитів може відбуватися в результаті ураження їх вірусами гепатитів, при розвитку гнійних процесів, інтоксикації алкоголем, його сурогатами, отруєння грибами, побутовими та технічними отрутами, паразитарних хворобах.


При печінковій недостатності, незалежно від її причини, в крові стрімко підвищується концентрація таких відходів метаболізму як індол, аміак, жовчні кислоти, ароматичні вуглеводні, які різко пригнічують життєдіяльність клітин.


Гемосорбція при печінкової недостатності компенсує втрачену функцію органу і очищає кров від ендотоксинів, процедура добре зарекомендувала себе в комплексах лікування гострої і хронічної патології печінки.


У разі токсичного ураження гепатоцитів успішне одужання без описаної методики практично неможливо, так як тільки видалення отрути з організму здатне надійно зупинити його руйнівну дію.

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Гемосорбция при печінкової недостатності дозволяє швидко і ефективно полегшити загальний стан пацієнта, поліпшити результати лікування причини розвитку процесу.

 • 2

  Для отримання максимального результату, методика застосовується в поєднанні з інтенсивною інфузійної, замісною терапією, лікуванням основного захворювання.

 • 3

  При вирішенні питання про необхідність гемосорбції протипоказання, такі як гостра кровотеча, порушення коагуляції або пухлинні захворювання, можуть стати причиною відстрочки або скасування процедури. В такому випадку обов'язково підбирається альтернативний план терапії.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Гемосорбція при печінковій недостатності:
- 1 -
Як же проводиться гемосорбція?

Після попереднього обстеження і консультації пацієнту проводиться катетеризація вени для підключення апарату. Для цього використовуються стерильні системи, просочені антикоагулянтами для запобігання утворенню тромбів. Варто скасувати, що у гемосорбції техніка проведення схожа з такою при лікуванні гемодіалізом або плазмаферезу.

- 2 -
Особливості процедури

Відмінною особливістю методики є контакт крові з сорбентом, на який і осідають токсини. Залежно від стадії печінкової недостатності і безпосередньої причини призначення гемосорбції, показання можуть зажадати застосування трубок з активованим вугіллям або систем з іонообмінними смолами.


Очищена кров повертається в організм в повному обсязі, тому процедура не супроводжується якими-небудь неприємними відчуттями.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Гемосорбція при печінкової недостатності дає шанс видалити з організму більшу частину отруйних сполук, які пошкодили печінку або утворилися внаслідок порушення її функціонування.


При наявності сучасного обладнання і добре знайомих з методикою докторів гемосорбция, показання та протипоказання до якої іноді викликають складності в інших центрах, перетворюється в потужний і ефективний інструмент порятунку життя і здоров'я пацієнта в нашій клініці.