Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гемосорбція при нирковій недостатності

Ниркова недостатність є неблагополучним фіналом розвитку захворювань сечовидільної системи та характеризується різким зниженням функціонування нирок.


Гемосорбція при нирковій недостатності дозволяє компенсувати втрачені функції детоксикації та очистити кров від накопичених отрут і відходів життєдіяльності. 

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Чистка крові, гемосорбція, сорбція плазми — різні назви однієї групи процедур, які називаються в медицині еферентними методами. Методика полягає в застосуванні апаратів, що виконують детоксикацію рідин організму поза судинного русла людини з використанням різних систем для отримання, знешкодження і повернення крові пацієнтові.


Ниркова недостатність, яка виникає внаслідок гломерулонефриту, цукрового діабету, інтоксикації, судинних і обмінних розладів, призводить до появи в крові великої кількості токсинів. Креатинін, сечовина і багато інших з'єднань, які в нормальних умовах фільтруються і виділяються в нирках, при недостатності системи циркулюють в крові, поступово накопичуючись і збільшуючи свою концентрацію. 


Під час проведення гемосорбції при нирковій недостатності на поверхні активного елементу активно осідають продукти азотистого обміну, а знешкоджена плазма крові і її формені елементи безперешкодно повертаються в кровоносне русло.


Гемосорбція в Києві часто доповнює гемодіаліз, збільшуючи його ефективність за рахунок затримки і видалення з організму великого спектра шкідливих речовин.

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Методика може бути застосована при лікуванні будь-яких форм і стадій ниркової недостатності, так як вона ефективно впливає на неспецифічні наслідки будь-якого захворювання нирок.

 • 2

  Гемосорбция при нирковій недостатності часто вимагає попереднього обстеження для виключення протипоказань.

 • 3

  Відчутні результати досягаються в процесі курсу процедур, методика має певний накопичувальним позитивним ефектом.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Гемосорбція при нирковій недостатності:
- 1 -
До процедури

Після необхідної підготовки і уточнення показань і протипоказань проводиться збірка і підключення контуру апарату гемосорбції.


Для проведення процедури застосовується стерильна замкнута система з внутрішньовенним доступом, яка забезпечує безперешкодний потік крові через фільтруючий елемент. Надлишкові продукти метаболізму осідають на сорбенті і залишаються в пристрої, а очищена кров назад доставляється в організм пацієнта по магістралях системи.

- 2 -
Проведення процедури

Під час сеансу вся кров хворого кілька разів проходить через гемосорбент, це дозволяє інтенсивно і в повному обсязі вилучити з неї отруйні речовини. Крім того, в очищену одноразово плазму по градієнту концентрації швидко надходять токсини з клітин і тканин, тому повторна сорбція ефективно видаляє відходи не тільки з крові, але і безпосередньо з постраждалих від них органів.


Варто відзначити, що на сорбенті осідають молекули будь-якого розміру. З одного боку, ця особливість дозволяє вкрай результативно боротися з будь-якими токсинами, з іншого ж, ця «всеїдність» іноді може викликати дефіцит вкрай необхідних елементів. Тому при необхідності довічного лікування термінальної ниркової недостатності перевага віддається більш виборчому гемодіалізу.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Гемосорбція, що проводиться в Києві в клініці Консиліум Медікал дозволяє полегшити симптоматику і протягом нирково-клітинної недостатності у пацієнтів з різними захворюваннями сечовидільного апарату, вона може проводитися як замість гемодіалізу, так і разом з ним. Ця процедура є методикою вибору для швидкого поліпшення стану і виведення токсинів при нирковій недостатності.