Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Терапія при ендотоксикозі

Ендотоксикози — група станів, викликаних появою або збільшенням концентрації утворилися в організмі шкідливих речовин. Ці розлади супроводжують велику кількість хірургічних і терапевтичних захворювань і, при несерйозне до себе ставлення, можуть ставати основною причиною розвитку важких і незворотних ускладнень.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

У сучасній токсикології прийнято розділяти всі отруйні речовини на дві групи: екзотоксини і ендотоксини. Якщо перша група надходить в тіло людини ззовні, компоненти другої групи утворюються в самому організмі. Варто згадати, що щодня в тканинах людського тіла утворюється величезна кількість відходів метаболізму, їх поява абсолютно нормально. Здорові нирки, печінку і кишечник утилізують і виводять токсини без будь-яких небажаних наслідків.


У той же час, при гострих або хронічних захворюваннях видільної системи ендотоксини не встигають виводитися вчасно, їх концентрація в організмі збільшується і часто досягає величин, здатних травмувати клітинні структури. Ще гірше, коли з якихось причин різко збільшується виробництво відходів обміну речовин, в такому випадку навіть здорові органи виділення можуть не впоратися з їх утилізацією.


Такими причинами можуть стати масивна деструкція тканин або розмноження мікроорганізмів.

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Лікування ендотоксикозу передбачає усунення його причини і виведення утворених отруйних речовин.

 • 2

  Терапія включає хірургічне, консервативне лікування, застосування апаратів екстракорпоральної детоксикації.

 • 3

  Основним завданням є швидке, остаточне і повне припинення руйнівної дії ендотоксинів.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Терапія при ендотоксикозу хірургічного та терапевтичного генезу:
- 1 -
Хірургічний ендотоксикоз

Хірургічний ендотоксикозу виникає при перитоніту, абсцесах, флегмонах і інших масивних інфекційних процесах. Стрімко розмножуються мікроорганізми виділяють колосальну кількість відходів, крім цього, вони руйнують клітини організму, які також розпадаються на токсичні для організму речовини. Цей стан без належної терапії може «перерости» в септичний шок.


Відповідно, терапія при хірургічному ендотоксикозі в першу чергу повинна бути спрямована для видалення з організму гною, мікробів і відмерлих тканин. Проводиться розтин абсцесів, санація або висічення запалених органів, промивання уражених порожнин розчинами антисептиків. Крім того, в комплексній терапії застосовується інтенсивна інфузійна терапія, лікування антибіотиками.

- 2 -
Терапевтичний ендотокіскоз

Терапевтичний ендотокіскоз частіше виникає при недостатності нирок, печінки, травної системи, коли отруйні речовини просто не можуть віддалятися з організму і накопичуються в тканинах. На перший план виступають питання виведення метаболітів, підтримки печінки, сечовидільної системи. У лікуванні використовуються сорбенти, проносні і сечогінні засоби, комплекси амінокислот, есенціальних фосфоліпідів, рослинні і мінеральні компоненти.


У випадках важкого або погано піддається консервативній терапії ендотоксикозу перевага віддається екстракорпоральним методам очищення крові - плазмаферезу, гемосорбції або гемодіалізу.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Незалежно від першопричини, ендотоксикозом вимагають уважного і відповідального лікування, яке обов'язково включає видалення отрут і зупинку їх виробництва в організмі. Інтенсивна терапія таких отруєнь часто неможлива без нового і сучасного обладнання.