Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Очищення печінки від токсинів

Очищення печінки від токсинів представляє надзвичайно важливу задачу в сучасному світі, так як хронічна і гостра інтоксикація входить в першу десятку причин смертності молодого населення планети.


Парадокс полягає в тому, що печінка є основним органом для видалення великомолекулярних шкідливих речовин і, в той же час, вона надзвичайно чутлива до ушкоджувальної дії отрут.


Без відновлення функції печінки практично неможлива будь-яка дезінтоксикаційна терапія, для ефективного лікування саме цей орган в першу чергу потрібно звільняти від отруйних сполук.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Очищення печінки від шлаків і токсинів – популярний запит на прийомі терапевта, гастроентеролога або сімейного лікаря.


Варто згадати, що  у медицині все отрути поділяють на дві групи. Перша група речовин називається екзотоксинами, це шкідливі речовини, що надходять в організм іззовні, зовні. Їх прикладами є алкоголь, отрути грибів, лікарські препарати, побутові і промислові забруднювачі.


До другої групи належать ендотоксини – отрути, які утворюються в самому організмі під час метаболізму або будь-яких перетворень, що надійшли ззовні речовин.


Печінка - основний орган для знешкодження жиророзчинних і великомолекулярних з'єднань, і, хоч вона сама і бореться з токсинами, її ніжна тканина надзвичайно чутлива до дії факторів. При отруєннях знижується функція печінки, що, в свою чергу, веде до подальшого наростання інтоксикації і утворення порочного замкнутого кола.

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Ефективне очищення печінки передбачає повне видалення екзо-і ендотоксинів, а також терапію, спрямовану на відновлення гепатоцитів.

 • 2

  Очищення печінки від токсинів часто є тривалим, але вкрай необхідним процесом, як при наявності активних захворювань, так і при малопомітних, початкових порушеннях метаболізму.

 • 3

  Комплекс процедур ефективний як при захворюваннях печінкової системи, так і при розладах інших органів і систем, так як підвищення якості печінкової детоксикації позитивно впливає на стан всього організму.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Очищення печінки від токсинів:
- 1 -
Дієта при очищенні печінки

Залежно від типу, ступеня і тривалості інтоксикації розроблений план може включати особливу дієту, медикаменти або застосування інтенсивної терапії в спеціалізованих відділеннях. 


Основними складовими дієти для чищення печінки від токсинів є достатнє вживання рідини, клітковини, яка захоплює і виводить шкідливі речовини, зниження споживання білкових продуктів, виснажують печінку.

- 2 -
Прийом медикаментів при очищенні печінки

Очищення печінки від токсинів передбачає обов'язкове приймання сорбентів - активованого вугілля або сполук кремнію, нейтралізують кишкові отрути, так як основне навантаження на печінкову систему надають речовини, що надходять в неї з травного тракту. 


В особливих випадках застосовується плазмаферез або гемосорбція, що видаляють отрути безпосередньо з кровоносного русла.


Чистка печінки від токсинів неможлива без відновлення функції самого органу. У комплексі лікування використовуються препарати незамінних амінокислот, есенціальних фофсоліпідов, рослинних і мінеральних комплексів.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Ефективне очищення печінки можливо при грамотному складанні плану проведення процедур, індивідуальному виборі дієти і лікарських препаратів. Доктора клініки володіють всіма необхідними навичками та досвідом для ефективного і безпечного відновлення вашого здоров'я.