Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Дитячий масаж

Дитячий масаж — унікальний засіб корекції та лікування нервових і кістково-м'язових розладів.

Найчастіше тільки застосуванням професійно виконаних маніпуляцій з м'язами вдається досягти стійких і значних результатів.

Показання і особливості

Дитинство - період формування здоров'я дорослої людини.


Як у немовлят, так і у підлітків під час росту можуть з'являтися різні розлади рухової системи. Так, відразу ж після народження у більшості дітей спостерігається асиметрія тонусу м'язів або положення голови. Це може бути пов'язано з особливостями родового періоду або незрілістю нервової системи. Практично всім немовлятам призначається акуратний і щадний масаж для новонароджених.


Більш старші діти можуть відчувати дискомфорт від таких поширених проблем як сколіотична постава, сколіоз, плоскостопість та ін. В таких випадках також ключове значення має комбінація дитячого масажу з лікувальною фізкультурою.


Послуги дитячого масажиста виявляються корисні в будь-якому віці.


Чому ж так ефективний масаж дітям?

Під час сеансу масажу фахівець послідовно розминає і «розігріває» шкіру, підшкірну клітковину, м'язи, сухожилля і зв'язки.


Більшість проблем з опорно-руховим апаратом пов'язані або з ослабленням м'язи, або з її спазмом. Спеціальні техніки дозволяють дитячому массажисту вибірково стимулювати або розслабляти змінений м'яз, покращувати його кровообіг і нервову провідність.


У комплекс грамотного дитячого масажу обов'язково входить виконання лікувальних вправ і розтягнення м'язів, що призводить до нормалізації їх сили і еластичності.


Ні медикаменти, ні фізіотерапевтичні процедури самостійно не здатні надавати такого значущого ефекту, як ручний массаж спини, шиї та кінцівок.


Курс масажу для дітей зазвичай складається з 5 - 15 сеансів тривалістю по 15 - 60 хв кожен.


Точна кількість відвідувань фахівця, тривалість сеансу і спектр виконуваних маніпуляцій строго залежить від віку та виду порушення маленького пацієнта.


Які особливості має масаж для новонароджених?

Дитина, яка тільки що з'явилася на світ з медичної точки зору ще набагато ближче за своїм розвитком до внутрішньоутробного періоду, ніж до дорослого віку.


Більшість процесів життєдіяльності немовляти протікають з особливих закономірностям. Тканини опорно-рухового апарату до року відрізняються особливою еластичністю, ніжністю та піддатливість.


Найбільш поширеними патологіями рухової системи дитини в післяпологовому періоді є:


 • м'язова кривошия,
 • гіпертонус м'язів,
 • дисплазія тазостегнових суглобів.

Масаж для новонароджених - унікальний засіб корекції патологічного тонусу м'язів, надзвичайно ефективний і безпечний. Всі прийоми впливу у немовлят акуратні і дозування, тривалість сеансу варіює від 10 до 30 хв.


М'яко розминається шкіра і підлеглі тканини, проводиться робота з м'язами, суглобами і зв'язками за спеціальними методиками. Основний акцент при цьому ставиться на підтримку здорової рухливості суглобів, підвищення еластичності і сили м'язів новонародженого.


Завдяки швидкому росту і розвитку немовляти, масаж для немовлят часто дає помітні і відчутні результати вже через кілька тижнів або місяців.


Після проведення необхідної кількості процедур масажист може навчити батьків базовим рухам для закріплення досягнутого ефекту регулярними заняттями вдома.


Серед всіх майстрів, що пропонують послуги грудничкового дитячого масажу в Києві, віддавати перевагу краще професіоналам, що працюють в приватних клініках. Саме в серйозних центрах проводиться перевірка кваліфікації професіонала і розумний контроль за його роботою.


Масаж для дітей старшого віку також має свої особливості.

Тканини м'язів і зв'язок стають менш еластичними, для їх зміни потрібно більше зусиль і часу.


Дитячі масажисти в Києві найчастіше працюють з пацієнтами, що страждають порушеннями постави і плоскостопістю. Чималу групу становлять і діти з неврологічними порушеннями.


Комплексний підхід до вирішення подібних проблем включає сеанси масажу, що доповнюються індивідуально запропонованими вправами. Тривалість сеансу у дітей шкільного віку може досягати 50 хв, а кількість відвідувань фахівця в середньому становить 10 -15.

Ми пропонуємо
діагностику та обстеження
 • 1

  Грамотний, правильний і безпечний масаж для дітей в Києві.

 • 2

  Комфортні і оснащені кабінети, можливість запису на консультацію до вузького спеціаліста (невролога, ортопеда, фізіотерапевта).

 • 3

  Якісний і ефективний масаж для дітей за ціною, доступною для кожної сім'ї.

 • 4

  Досвідчені й уважні фахівці, професіонали в сферах педіатричного масажу і фізичної реабілітації.

Записатися
на прийом
Залишити відгук