Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Консультація дитячого алерголога

Частота появи алергічних хвороб у дітей є закономірною реакцією на забруднення навколишнього середовища і життя в великих містах.

Дитяча алергологія — складна і маловивчена сфера медицини, яка все ж досить ефективно бореться з розладами, які є небезпечними і погано піддаються лікуванню.

Можливості алергології

Алергія - не до кінця вивчене порушення роботи імунної системи, яка при цьому розладі атакує свої ж органи і тканини.


У відділення і кабінети дитячої алергології в Києві щорічно звертаються тисячі дітей, яким потрібна допомога кваліфікованого лікаря. У деяких пацієнтів головним симптомом є хронічний висип на шкірі, у інших - алергічний риніт, третє турбує бронхіальна астма або харчова алергія.


Коли необхідна консультація алерголога

Консультація дитячого алерголога необхідна при таких захворюваннях і симптомах, як:


 • хронічна закладеність носа (риніт),
 • гостра і хронічна кропив'янка,
 • поява на шкірі висипу невідомого походження,
 • бронхіальна астма, напади задухи,
 • хронічний свербіж шкіри,
 • періодичні набряки Квінке та ін.

Дитяча алергологія виділяє два компоненти патології імунної системи - власне сам подразник, або алерген, і подальшу неадекватну реакцію захисних клітин.


Алергени можуть потрапляти в організм з їжею, повітрям або через шкіру при безпосередньому контакті з подразником. Досить часто причиною алергії у дітей є кишкові паразити.


Враховуючи, що головним принципом лікування подібних захворювань є припинення контакту з речовиною, що викликало алергію, саме пошук алергену і є одним з основних завдань дитячого алерголога.


 • Для цього на консультації лікар ретельно опитує дитину і його батьків, проводить аналіз оточення і дієти свого пацієнта.
 • В обов'язковому порядку проводяться аналізи крові, сечі і калу для виявлення там ознак будь-якого специфічного подразника.

На прийомі дитячого алерголога часто призначаються шкірні тести. Ці діагностичні методики дають незамінну інформацію і досить безпечні. Суть таких алерготестів є пробне роздратування шкіри різними антигенами для того, щоб з'ясувати, який з них викликає реакцію. Таким чином часто вдається виявити точну причину алергії та провести специфічне лікування.


Після успішної діагностики дитячі алергологи в Києві призначають симптоматичне або так зване патогенетичне лікування. Перше передбачає лише усунення симптомів при незрозумілому механізмі перебігу хвороби, при другому виді терапії можливий повний контроль або лікування.


Певний успіх має десенсибілізуюча терапія. Виявлений на етапі діагностики подразник при цьому ретельно аналізується, після чого організм пацієнта тренують «не помічати» антиген. Таким чином вдається знизити частоту й інтенсивність загострення алергії у багатьох страждаючих нею пацієнтів.

Обов'язкові умови
участі в клінічних дослідженнях:
 • 1

  Професійні консультації дитячого алерголога в Києві. Відповідність світовим стандартам лікування та діагностики.

 • 2

  Ефективний прийом алерголога за ціною, доступною більшості пацієнтів.

 • 3

  Комфортні і сучасні кабінети, можливість записатися на прийом до алерголога по телефону на зручний для вас час.

Записатися
на прийом