Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Консультація педіатра

Педіатрія — широка сфера медицини, присвячена здоров'ю та хворобам дитячого віку, питанням виховання, розвитку та становлення людини.

Незважаючи на велику кількість інформації в інтернеті та уявну простоту її застосування, тільки своєчасна консультація педіатра може запобігти розвитку цілого ряду проблем з дитячим здоров'ям.

Коли потрібна консультація педіатра

Народження дитини перетворює безтурботних молодят в батьків, наділених особливою відповідальністю. Саме мама і тато стежать за здоров'ям свого малюка, ще такого вразливого і ніжного після свого народження.


Педіатрія виділяє тисячі хвороб і порушень розвитку, які з різноманітних причинами можуть виникати в дитячому віці. Частина з них зумовлюється генетично, частина ж виникає через похибки в догляді та профілактиці.


Будь-який лікар педіатр в Києві володіє достатніми базовими знаннями для відповіді на основні питання молодих батьків. Ні статті в інтернет-виданнях, ні книжки або відео блоги не здатні замінити багатий досвід і тонку спостережливість досвідченого лікаря.


Лікар педіатр-фахівець широкого профілю, а спостереження у хорошого лікаря педіатра - незамінний компонент здорового і безпечного розвитку вашої дитини.


Виходячи зі своїх службових обов'язків цей доктор займається спостереженням, контролем розвитку, лікуванням і профілактикою захворювань у дітей з народження і до 18 років.


Дитячий лікар покликаний ставати грамотним радником і помічником в кожній родині, яка бажає виростити дитину, здорову фізично і психологічно.


Як проходить прийом у педіатра

На консультації педіатра батьки можуть отримати відповіді на будь-які питання розвитку та росту дитини, уточнити необхідність і графік виконання вакцинації, провести первинну діагностику поширених захворювань або отримати направлення до вузького спеціаліста.


Особливості прийому педіатра чітко регламентуються стандартними протоколами надання медичної допомоги. У документі розписано план профілактичних оглядів немовлят і старших дітей, можливі методи лікування і обстеження при різних захворюваннях.


Прийом педіатра починається з:


 • опитування дитини й батьків для уточнення питання, що їх цікавить,
 • подальші процедури можуть бути пов'язані з оглядом дитини і його профілактичним обстеженням або з повноцінною діагностикою та лікуванням виявленого погіршення здоров'я.

Саме з запису на прийом педіатра варто починати вирішення будь-яких проблем зі здоров'ям вашої дитини. Помилкою буде шукати допомоги в інтернеті — велика частина статей або порад пишуться або виробниками препаратів, або людьми, далекими від медицини.


Дитячий лікар має необхідний досвід і освіту, щоб заощадити ваш час і кошти, позбавивши дитину від непотрібних обстежень або прийому неефективних ліків.


Які захворювання лікує педіатр

Існує широкий спектр станів, при яких дитячий лікар може призначати терапію самостійно.


Наприклад, вся необхідна допомога буде надана тільки педіатром при:


 • ГРВІ,
 • гастриті,
 • легкого ступеня бронхіальної астми,
 • типових алергічних розладах,
 • диспепсії ( нетравленні),
 • неускладнених отитах і тд.

Якщо ж доктор вважатиме, що ще більш ефективну допомогу надасть вузький фахівець, він порекомендує додаткові обстеження і направить на консультацію до профільного лікаря.


У нашій клініці приймають кращі педіатри в Києві, прекрасно розбираються як в спостереженні за здоровими дітьми, так і в лікуванні хворих пацієнтів.

Ми пропонуємо
діагностику та обстеження
 • 1

  Найкомфортніша і грамотна педіатрія в Києві, медичний центр європейського рівня.

 • 2

  Досвідчені висококласні лікарі, які приділяють всю свою увагу і час допомозі вам і вашій дитині.

 • 3

  Повноцінні та ефективні консультації педіатра й ціни, доступні абсолютно всім батькам, зацікавленим у здоров'я своєї дитини.

Записатися
на прийом
Залишити відгук