Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Річні програми спостереження за дитиною

Річні програми медичного обслуговування - можливість повноцінного «прикріплення» до свого лікаря і клініки для батьків, зацікавлених в якісному лікуванні.

Завдяки таким програмам повноцінне спостереження за дітьми здійснюється в хорошому приватному центрі з певними знижками і бонусами.

Річні програми спостереження за дитиною
Що це і для чого потрібні програми спостереження

Кожна дитина від народження і до повноліття не один десяток раз стикається з лікарями. Діти молодшого віку щорічно по кілька разів переносять гострі респіраторні захворювання, порушення травлення і травми.


Регламентоване стандартними протоколами спостереження за дітьми першого року життя передбачає регулярне відвідування педіатра і обов'язкові консультації суміжних фахівців.


Школярі також регулярно переносять застуду, грип та інші недуги, а в нестабільному і вразливому підлітковому віці навіть у спочатку здорових дітей можуть з'являтися ті чи інші відхилення від норми.


По медичну допомогу в державних лікарнях можна звертатися тільки за талонами , не виключає типову для поліклініки живу чергу. У зв'язку з активним ходом реформи знайти всіх фахівців в одній лікарні буває дуже складно, а графік їх незрозумілий і непередбачуваний. Додамо до цього не завжди сучасне обладнання в міських поліклініках, ймовірність заразитися чимось новим в черзі і не завжди налаштованих позитивно втомлених лікарів.


Річні програми медичного обслуговування в центрі Консиліум Медикал вирішують проблему пошуку якісних і зручних медичних послуг. Приватна програма спостереження за дитиною є аналогом «прикріплення» до поліклініки, тільки замість незручної міської амбулаторії все обстеження і консультації проходять в сучасній і комфортній клініці.


У нас є кілька опцій програм спостереження, тому кожен може підібрати собі найкращий варіант.


Залежно від обраного пакета дитина регулярно обстежується сімейним лікарем або педіатром, проходить необхідні для школи або садочка обстеження, проводить консультації вузькими спеціалістами (хірург, ортопед, невролог, ЛОР-лікар та ін.).


Подібні програми спостереження за дитиною економлять час і гроші батьків, оскільки своєчасна і якісна медична допомога в підсумку виявляється набагато дешевша умовно безкоштовних послуг державної медицини.


У нашій клініці створюються найкращі умови як для пацієнтів, так і для лікарів, від настрою і впевненості яких також залежить результат лікування.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Річні програми медичного обслуговування в сучасній клініці європейського рівня.

 • 2

  Висококласні вузькі фахівці і сімейні лікарі, чудово обладнані лікувальні і діагностичні кабінети.

 • 3

  Спеціальні програми зі спостереження за дітьми першого року життя - найвідповідальнішого і ніжного періоду.

 • 4

  Зручний і точний запис по телефону. Відсутність гучних черг і максимально комфортне середовище.

Записатися
на прийом
Залишити відгук