Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Медичні довідки в школу і садок

Медична довідка для вступу до школи або садочок - документ, без якого неможливо зарахування дитини до навчального закладу сьогодні.

Регулярні профілактичні огляди та обстеження перед навчальним роком не є простою бюрократичною процедурою. Видача довідки в садок або школу проводиться після огляду декількома фахівцями. У багатьох випадках це дозволяє помітити і вилікувати на ранніх стадіях хвороби, які ще не проявили себе.

Медичні довідки в школу і садок
Види довідок, що має бути

Першим документом про проходження огляду, з яким стикаються батьки маленької дитини, є довідка в садок. На сьогоднішній момент в Україні актуальні два документа, необхідні для вступу в дошкільний навчальний заклад.


Одним з основних є так звана вакцинальна карта дитини, або форма №063-о.


Ця карта ведеться з народження, туди здійснюється запис про всі щеплення, зроблених відповідно до календаря вакцинації.


Другою довідкою для вступу в садок в Києві є форма №086-1 / о, яка раніше видавалася тільки при вступі до школи. Для спрощення бюрократичних процедур такий документ поширюється і на дошкільнят.


Останнім часом повідомляється про відсутність необхідності надання саме цієї форми для дітей до 6 років, проте в самих дитсадках форма продовжує бути необхідною.


Для отримання цієї довідки в садок батькам необхідно показати дитину:


 • сімейному лікареві,
 • дитячому хірургу,
 • ЛОР- лікарю,
 • окулісту,
 • невропатологу.

Також необхідні загальні аналізи сечі і крові, а також аналіз калу на наявність паразитів.


Для отримання такої довідки в садок в Києві зазвичай потрібно багато часу і сил, так як в державних поліклініках досі зберігаються величезні черги. Крім того, у більшості вузьких фахівців в бюджетних закладах неясний графік, тому «зловити» їх буває дуже непросто.


Медична довідка в школу мало відрізняється від такої в садок, для неї також необхідно відвідування великої кількості фахівців.


Ще раз відзначимо, що основна довідка для вступу до школи є карта №086-1 / о, яка видається сімейним лікарем після повного обстеження.


При наявності будь-якого хронічного захворювання подібна довідка в школу доповнюється висновком вузького фахівця, у якого дитина спостерігається.


Щоб швидко отримати необхідні документи і при цьому проконсультуватися у висококласних лікарів варто звертатися в приватні медичні центри.


У нашій клініці можливе отримання медичної довідки в школу і садок, повний цикл необхідних обстежень. При цьому батькам не потрібно брати талони або висиджувати в черзі, до всіх лікарів здійснюється запис за телефоном.


Цілий ряд сумнівних фірм пропонує послуги з продажу довідок в школу в Києві. Однак перш ніж зважитися на покупку довідки в інтернеті, потрібно зрозуміти, що профілактичні обстеження у грамотних лікарів дійсно необхідні. Досвідчений лікар здатний помітити і попередити розвиток порушення в самому його початку, в той період, коли правильне лікування буде ефективно.


Тому ми наполегливо рекомендуємо проходити консультацію всіх докторів, зазначених у документі, для підтримки здоров'я і благополуччя вашої дитини.

Ми пропонуємо
діагностику та обстеження
 • 1

  Отримання довідки в школу або садок за цінами, оптимальним для всіх сімей.

 • 2

  Зручний запис за телефоном, дотримання тривалості прийому і відсутність великих черг.

 • 3

  Комфортні та сучасні кабінети лікарів та маніпуляційні кімнати.

 • 4

  Широкий спектр вузьких фахівців та діагностичних апаратів.

Записатися
на прийом
Залишити відгук