Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Вакцинація

За даними ВОЗ вакцинація дітей щорічно рятує життя 2-3 мільйонів осіб.

Незважаючи на велику кількість неперевіреної і методиці, що дискредитує інформацію, користь імунізації набагато переважує її потенційні ризики.

Щеплення дітям достовірно уберігають їх від смертельно небезпечних інфекцій, забутих в суспільстві тільки завдяки відповідальній імунізації.

Для чого потрібна вакцинація

Календар вакцинації в Україні передбачає захист дитини від 10 найбільш поширених і небезпечних інфекцій дитячого віку. Застосування щеплень дітям за останні десятки років радикально зменшило появу в країні таких смертельно небезпечних хвороб, як дифтерія, правець, поліомієліт.


Чим же по суті є вакцинація дітей?


Імунна система - складний, проте не досконалий механізм захисту людини від мікроорганізмів. Основний «снаряд», який вражає чужорідні об'єкти в організмі, є антитіла.


Ці білки виробляються клітинами імунітету у відповідь на вторгнення мікробів і ефективно знешкоджують їх в тій чи іншій мірі.


Ключовим фактом є те, що на вироблення необхідних антитіл при першій зустрічі з новим збудником захисним клітинам людини потрібен певний час. У багатьох випадках ефективна захисна реакція починається занадто пізно, і хвороба встигає необоротно пошкодити організм


Вакцинація дітей передбачає послідовне і безпечне «навчання» імунітету захисту від найбільш небезпечних і поширених в регіоні хвороб.


Для імунізації застосовуються ослаблені, мертві мікроби або фрагменти їх клітин, що дає можливість лимфоцитам і лейкоцитам дитини виробити найбільш ефективну тактику захисту без небезпеки для здоров'я.


Програма захисту залишається в пам'яті імунної системи від декількох років до нескінченного довгого терміну, цей період розрахований для кожної інфекції. Тому деякі вакцини досить ввести тільки 1-2 рази в дитинстві, а введення інших необхідно повторювати регулярно.


Що необхідно врахувати перед вакцинацією дитини

Як і будь-який інший препарат, медикаменти для імунізації мають певні протипоказання, тому перед призначенням планового щеплення обов'язковий прийом лікаря з профілактичним обстеженням.


Вакцинація дітей в клініці високого класу передбачає огляд дитини кваліфікованим педіатром, який ретельно оцінить стан здоров'я свого пацієнта.


У разі тимчасового ослаблення імунітету після гострих захворювань, наявності інших тимчасових протипоказань, терміни введення препаратів можна зсувати за певними схемами календаря вакцинації.


Як проходить вакцинація

Зробити щеплення дитині в Києві можливо як в державних поліклініках, так і в приватних медичних центрах.


Єдиною перевагою бюджетних амбулаторій є умовна безоплатність послуг, що надаються. Натомість пацієнт стикається з виснажливими чергами, старими і похмурими кабінетами, втомленими і роздратованими докторами.


Якісна, комфортна і безпечна вакцинація дітей за ціною, що є оптимальною для більшості сімей, можлива в нашій медичній клініці CONSILIUM MEDICAL.


 • Чітке дотримання часу запису,
 • відсутність черг,
 • уважний і ретельний огляд

Все це гарантує спокійне проведення такої важливої процедури.


При необхідності у нас можливо буде записатися на прийом до фахівця вузького профілю для уточнення можливостей проведення вакцинації у дитини з будь-якими хронічними хворобами.


На щеплення дітям в Києві варто приходити з амбулаторною картою дитини і документом, що несе інформацію про попередні вакцинації. Потрібно бути готовим до здачі крові на її аналіз в лабораторії і можливу відстрочку щеплення через сумнівні симптоми.


Так як безпека дитини - головна цінність як для батьків, так і для лікарів педіатрів, тільки грамотне і обгрунтоване введення вакцини буде ефективним і принесе користь.

Ми пропонуємо
діагностику та обстеження
 • 1

  Наше головне правило - безпека. Тільки сертифіковані і перевірені препарати для щеплень дітям.

 • 2

  Правильна і комфортна вакцинація дітей в Києві. Чисті і оснащені кабінети лікарів і маніпуляційні.

 • 3

  Огляд досвідченим і грамотним педіатром, повноцінне обстеження і спостереження.

Записатися
на прийом
Залишити відгук