Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Ринопластика (пластика носа)

​Ринопластикою називають малоінвазивну операцію для корекції носа. Цей вид хірургічного втручання призначається при вроджених та набутих деформаціях носа, його естетичних недосконалостях, а також при деяких захворюваннях дихальних шляхів. У клініці «Консиліум Медікал» на Подолі та Лук'янівці проводиться закрита ринопластика ендоскопічним методом, що дозволяє досягти максимального результату та швидко повернутися до нормального життя без обмежень.
Процедура під ключ (операція, наркоз, перебування в стаціонарі, розхідні матеріали): 100000-120000 грн.

Показання до ринопластики

Показания к ринопластике носа.jpg

Ця методика спрямована на подолання таких проблем як::


 • Ніс кривий, довгий, клювоподобний, з великими або асиметричними ніздрями, кирпатий;
 • Кінчик носа є широким та масивним, відвисає;
 • Наявність поліпів;
 • Збільшені або зменшені розміри носа;
 • Викривлення носової перегородки, що викликає порушення дихання;
 • Деформації раковин носа;
 • Наслідки перенесених травм або операцій, проведених в інших лікарнях або клініках

Часто наш пластичний хірург також проводить риносептопластику – це комплексна операція, спрямована на корекцію форми носа та усунення деформацій носової перегородки.


Підготовка до пластики носа в Києві


Пластичний хірург призначає операцію після консультації. Спеціаліст вислуховує скарги пацієнта та побажання з корекції форми носа. Далі лікар здійснює візуальний огляд та обстеження органу для визначення анатомічних особливостей і виявлення можливих патологій. За необхідності проводяться консультації з лікарями суміжних спеціальностей для підтвердження діагнозу та виключення протипоказань. Під час прийому лікар також робить знімки обличчя в трьох проекціях та показує 3D-зображення майбутньої форми носа.


В результаті комплексної діагностики пластичний хірург ухвалює рішення щодо проведення операції. Ціну на ринопластику в Києві Ви дізнаєтеся в адміністраторів медичного центру. Вартість залежить від обсягу та складності робіт.Як проводиться пластична операція носаНаш лікар ЛОР-пластичний хірург, Aхундова Лала Нізаміеєвна, проводить операції закритим способом. При цьому методі хірургічні маніпуляції здійснюються під загальним наркозом та ендоназально, тобто всередині носа з використанням ендоскопічного обладнання. Хірургічний інструмент оснащено мікроскопічними камерами, з яких зображення транслюється на монітор. Це дозволяє хірургу виконувати високоточні маніпуляції та запобігти пошкодженню хрящів і тканин.


До переваг методики також відносяться:

 • Під час операції здійснюється внутрішній надріз, тому після загоєння на шкірі не залишається слідів операції;
 • Закрита ринопластика – мінімально травматична операція, під час якої зберігається анатомія носа, головні судини, нерви та зв'язки, які утримують кінчик носа.
 • Мінімальна набряклість після втручання;
 • Швидка реабілітація та після її завершення – відсутність обмежень у повсякденному житті.

Ціна на ринопластику носа в Києві також визначається тривалістю хірургічного втручання. Процедура займає від 1 до 2 годин, залежно від складності операції та анатомічних особливостей пацієнта. Операція проводиться під загальним наркозом.


У завершальній частині процедури, лікар-пластичний хірург вставляє в ніс тампони та накладає пов'язку. Вона сприяє закріпленню скоригованої форми носа та сталому загоєнню. Фіксатор накладається на 5-7 днів, після чого можна виходити в люди та повернутися до звичного способу життя.


Закрита ринопластика: реабілітація


Пацієнти, які проходять операцію з вирівнювання носової перегородки, вже в першу ніч помічають покращення сну та загального самопочуття.


Протягом першої доби після втручання потрібен догляд в умовах стаціонару. Наступного ранку лікар здійснює огляд, перев'язку та виписує пацієнта додому. Крім того, надається список рекомендацій для закріплення результату.


Перший час деякі пацієнти відчувають головний біль та загальне ослаблення організму. В області навколо очей протягом 3-5 днів можуть спостерігатися набряки.


Через 1 тиждень після процедури хірург знімає пов'язку. Протягом реабілітаційного періоду пацієнт періодично приходить на прийом до лікаря для перев'язок та контролю ефекту. Проміжний результат можна спостерігати вже через 1 місяць, ніс набуває остаточного вигляду через 6-12 місяців після ринопластики.


У післяопераційний період також дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:

 • Утримуватися від відвідування душа та ванни на 2-3 дні;
 • Відмова від фізичних навантажень та різких нахилів голови вниз протягом 1 місяця;
 • Не носити окуляри та контактні лінзи протягом 2-3 місяців;
 • Виключити відвідування саун, лазень, а також механічне очищення обличчя на 1 місяць.

Щоб дізнатися більше інформації про операції, спрогнозувати результат та розрахувати ціни на пластику носа, записуйтеся на консультацію до лікаря ЛОР-пластичного хірурга клініки «Консиліум Медікал» зручним для Вас способом.ПОСЛУГИ
ЦІНА
Консультація лор-пластичного хірурга вищої категорії
1000 грн (при лікуванні - безкоштовно)
Ринопластика (пластика носу) - операція, анестезія, перебування в стаціонарі, витратні матеріали
120000.00 грн
Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
ВАРТІСТЬ
послуг клініки
 • Ринопластика
  120000 грн.
Ці ціни можуть відрізнятися від тих, що діють у клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися за телефоном 044-207-49-27
Залишити відгук