Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гострий панкреатит

Гострий панкреатит — запалення підшлункової залози, викликане дією її власних ферментів. Після впливу несприятливих факторів орган починає перетравлювати себе, викидаючи в кровотік порції травних ферментів. Такий стан без належного лікування може призвести до повного розплавлення підшлункової залози, сепсису або шоку. Як лікування, так і діагностика гострого панкреатиту є вкрай відповідальними і складними процесами, тому повинні бути довірені самим кваліфікованим фахівцям.
Причини і симптоми гострого панкреатиту

Гострий панкреатит, ознаки якого можуть з'являтися на тлі хронічного запалення або як самостійні симптоми, первинно протікає як асептичне запалення. Цей термін має на увазі, що причиною хвороби спочатку є не бактерії або віруси, а інші чинники.

При закупорюванні або подразненні протоки органу, ферменти накопичуються і активуються, розчиняючи клітини залози. Це може відбуватися поступово або одномоментно, розвивається хронічний панкреатит або гострий. Лікування останнього не терпить відкладень, так як безпосередньо загрожує життю пацієнта.

Список типових ознак гострого панкреатиту включає різкий оперізуючий біль в животі і попереку, наростаючу слабкість, нудоту і блювоту.

У міру розвитку ускладнень приєднуються лихоманка, блідість або жовтяниця, поширення та посилення болю. Така симптоматика навіть без додаткових методів обстеження дозволяє запідозрити гострий панкреатит.


Діагностика в клініці Консиліум Медікал проводиться висококваліфікованими спеціалістами за допомогою сучасного обладнання. Зазвичай вона включає аналізи крові, ультразвукове обстеження, комп'ютерну томографію з контрастуванням, фіброгастродуоденоскопію.

Крім ознак гострого панкреатиту за допомогою описаних методів можна виявити і причину розвитку описаного процесу.

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Якісна діагностика гострого панкреатиту, достовірні результати і методи. Лабораторні показники, ультразвукове обстеження, ендоскопія.

 • 2

  Інтенсивна терапія згідно з принципами доказової медицини. Ефективні та перевірені схеми медикаментозної і апаратної підтримки.

 • 3

  Хронічний панкреатит або гострий — наші лікарі проведуть якісне лікування і допоможуть уникнути ускладнень.

 • 4

  Хірургічне лікування гострого панкреатиту малотравматично, надійно і швидко. Цьому забезпечують новітній мініінвазивний інструментарій та згуртована лікарська команда.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Схема лікування
- 1 -
Лікування гострого панкреатиту починається з інтенсивної блокади вироблення і активації панкреатичних ферментів

Застосовуються потужні протизапальні, знеболюючі препарати, проводиться дезінтоксикаційна терапія. Нормалізується робота інших органів травлення, контроль і корекція функції виділення і кровообігу. Гострий панкреатит, лікування якого стандартними схемами не викликає швидкого поліпшення, вважається важким і вимагає терапії в умовах реанімаційного відділення. В якості допомоги при важких формах процесу добре працює плазмаферез і гемосорбція — очищення крові від накопичених ферментів в спеціальних апаратах. Гостре запалення підшлункової залози часто ускладнюється вторинною інфекцією, формуванням абсцесів.

- 2 -
Хірургічне лікування гострого панкреатиту на стадії появи секвестрів (відмерлих ділянок) захищає від гнійного процесу, сепсису

Видалення розплавлених частин органу захищає тканини, котрі залишились від ураження ферментами і мікроорганізмами, дозволяє зберегти гормональну функцію залози. Оснащеність нашого центру гарантує висококласне і ефективне оперативне лікування панкреатиту, швидке одужання та реабілітацію.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук