Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гострий холецистит

Гострий холецистит — запалення жовчного міхура, зазвичай виникає внаслідок загострення жовчнокам'яної хвороби та хронічного холециститу. Лікування гострого холециститу включає медикаментозну та хірургічну корекцію і вимагає вкрай делікатного і відповідального ставлення. «Недолікований» процес може повторюватися і призводити до розвитку ускладнень. Найбільш ефективним є саме хірургічне лікування гострого холециститу — видалення жовчного міхура після згасання больового синдрому.

Причини і симптоми гострого холециститу

Ознаки гострого холециститу найчастіше з'являються у жінок 45-50 років після переїдання, вживання великої кількості алкоголю або жирної їжі.

Пацієнти з гострим болем у правому підребер'ї зазвичай страждають від зайвої ваги, мають багато інших проблем зі здоров'ям.

Безпосередньою причиною гострого холециститу хірургія і медицина в цілому вважає різке порушення характеристик жовчі і її відтоку, дія каменів у жовчному міхурі.

Саме жовчокам'яна хвороба в переважній більшості випадків виявляється фоном розвитку такої запальної патології.

Гострий холецистит, ознаки якого включають лихоманку, зміни складу крові, може мати інфекційну природу і ускладнюватися гнійним процесом.

При такому гострому холециститі як діагностика, так і лікування повинні проводитися невідкладно, і саме наш медичний центр «Consilium Medical» може допомогти вам справитись з цією патологією.


Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Діагностика та лікування гострого холециститу за стандартами доказової медицини: точно, ефективно і безпечно.

 • 2

  Лікарі клініки однаково добре знайомі як з останніми інноваціями і тенденціями, так і з класичними правилами успішного лікування холециститу

 • 3

  Медикаментозне лікування гострого холециститу зменшує больовий синдром, інтоксикацію та спазм, допомагає відстрочити операцію або обійтися без неї. Призначається всім пацієнтам в якості основного лікування або як підготовка до операції.

 • 4

  Хірургічне лікування гострого холециститу проводиться на сучасному малотравматичному обладнанні, що забезпечує швидке загоєння і реабілітацію.

 • 5

  Видалення жовчного міхура з каменями через міні-розрізи під відеоконтролем.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Схема лікування
- 1 -
Гострий холецистит, діагностика якого підтвердила наявність жовчнокам'яної хвороби, в кінцевому підсумку повинен лікуватися оперативно.

Золотим стандартом позбавлення від симптомів хронічного чи гострого холециститу в хірургії є ендоскопічне видалення жовчного міхура разом з його вмістом. Така операція має чудовий лікувальний ефект і косметичний результат, крім того, ендоскопія вимагає менше часу для реабілітації, ніж звичайний розріз. Втрата патологічно зміненого жовчного міхура не викликає відчутного дискомфорту, пацієнт остаточно позбавляється від болісних симптомів і небезпеки розвитку ускладнень. Такі ознаки гострого холециститу як нудота, блювота і болі більше не виникають, а від прооперованої людини потрібно лише дотримання дієти. Варто сказати, що операція найчастіше проводиться після курсу лікарської терапії і затихання болю.

- 2 -
При гострому холециститі лікування може і не включати хірургічне втручання.

Для зменшення болю і інтенсивності запалення призначаються знеболюючі, спазмолітичні препарати, засоби, що впливають на склад жовчі. Можуть призначатися антибактеріальні засоби, медикаменти для поліпшення функції печінки, шлунка і нервової системи. Пацієнту пропонується спеціальна дієта і особливий режим. Активне медикаментозне лікування у більшості хворих знімає симптоми загострення, проте повністю забути про них можна, лише видаливши джерело проблеми.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук