Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Внутрішні кровотечі

Внутрішня кровотеча — невідкладний стан, викликаний витіканням крові з судин внутрішніх органів. Небезпека стану полягає в його часто прихованому початку і нечітких симптомах. Складнощі діагностики цього ускладнення на долікарському етапі іноді обумовлюють запізніле надання кваліфікованого лікування. Перша допомога при внутрішній кровотечі визначає, чи буде успішним подальше лікування і одужання пацієнта, або його чекає несприятливий результат.

Причини і симптоми внутрішньої кровотечі

Симптоми внутрішньої кровотечі найчастіше виникають у пацієнтів з виразковою хворобою, новоутвореннями і травмами органів шлунково-кишкового тракту.

При «роз'їданні» стінки судини пухлиною або виразковим процесом внутрішня кровотеча не зупиняється самостійно як через великий розмір отриманого отвору, так і з-за загальних змін складу крові пацієнтів з описаними вище захворюваннями.

Крім того, при травмах часто виникають розтрощення безлічі артерій і вен, що викликає витікання крові відразу з декількох джерел.

При внутрішній кровотечі симптоми можуть включати як різкий біль, що спостерігається при травмі або прориві органу, так і не проявлятися нічим, крім слабкості та блідості шкіри.

Перша допомога при внутрішній кровотечі в першу чергу повинна складатися з виклику бригади невідкладної допомоги. Тільки по-справжньому грамотний лікар здатний на самих ранніх стадіях запідозрити внутрішню кровотечу. Діагностика лабораторними тестами, ультразвуковим і ендоскопічним методом є наступним після огляду лікарем етапом, саме вона підтверджує факт втрати крові і уточнює джерело.


При триваючій втраті крові кожна хвилина зволікання може призвести до незворотних наслідків — тому при перших же симптомах, або підозрі на травму органів необхідно звернутися до досвідченого лікаря. Саме такі фахівці працюють в нашому центрі «Consilium Medical».

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
 • 1

  Якщо наш лікар запідозрить наявність у пацієнта внутрішньої кровотечі, діагностика буде негайною і точною. Це дасть можливість швидко зупинити втрату крові і врятувати життя.

 • 2

  При внутрішній кровотечі лікування проводиться завжди в умовах хірургічного стаціонару. Наша клініка — кращий вибір за якістю лікування і комфорту перебування.

 • 3

  Будь-які внутрішні кровотечі при своєчасному зверненні в «Consilium Medical» будуть зупинені із застосуванням кращих операційних технік. Сучасна апаратура і підготовлені лікарі зроблять все, щоб повернути здоров'я пацієнта.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Схема лікування
- 1 -
При найменших симптомах внутрішньої кровотечі, або ознаках, схожих на них, потрібно терміново звертатися до хірурга

У хірургічному відділенні починається інтенсивна кровопоновлююча терапія: капають розчини електролітів, білків, замінників і компонентів крові. Підтримуються основні функції організму, проводиться невідкладна діагностика і підготовка до оперативного втручання. У деяких випадках при неінтенсивній внутрішній кровотечі лікування медикаментами може зупинити втрату рідини і дозволити відкласти операцію або зовсім обійтися без неї. Проте, остаточно усунути джерело проблеми можна тільки хірургічно.

- 2 -
При внутрішній кровотечі хірургія керується принципами першочергового порятунку життя хворого, тому відразу виконуються найефективніші і серйозні операції

Залежно від джерела кровотечі втручання проводиться через стравохід, кишечник, черевну стінку, малоінвазивний або класичний доступ. Лише після зупинки втрати крові і при впевненості в досягненні хворим задовільного стану можна думати про питання естетичного характеру, приймати рішення про лікування супутніх захворювань.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук