Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Позаматкова вагітність

Позаматкова вагітність — хворобливий стан, коли запліднення і дозрівання ембріона з якоїсь причини відбувається не в порожнині матки, а в іншій ділянці статевої системи або поза нею. Діагностика позаматкової вагітності є досить складним процесом, і її успіх, як і результат лікування, залежать в рівній мірі від професіоналізму лікаря і відповідальності пацієнта.

Причини і симптоми позаматкової вагітністі

Позаматкова вагітність, лікування якої часто починається несвоєчасно через пізнє звернення по медичну допомогу, виникає у 1-1.5% вагітних жінок.

Симптоми при позаматкової вагітності певною мірою залежатимуть від локалізації процесу.

Плодове яйце замість порожнини матки може прикріпитися до стінки маткових труб, піхви або вийти в черевну порожнину. Поступовий розвиток плідного яйця і збільшення його в розмірах в органі, який не здатний витримати таке навантаження, може призвести до розриву тканин і внутрішньої кровотечі.

Найчастіше причиною затримки яйцеклітини в маткових трубах і, відповідно, дозрівання там ембріона, є хронічне запалення органів репродуктивної системи або наслідки гострих процесів в них.

Симптоми позаматкової вагітності на ранніх термінах анітрохи не відрізняються від нормального перебігу дозрівання плоду: виникає затримка менструації, результати тестів на вміст хоріонічного гонадотропіну в сечі виявляються позитивними.

Пізніше, десь з 3-4 тижні, у міру збільшення в розмірах неправильно прикріпити ембріона симптоми позаматкової вагітності можуть включати гострі або ниючі болі внизу живота, слабкість і ущільнення черевної стінки. На жаль, поява сильних болів при описаній хворобі вказує на занедбаність і високу тяжкість процесу.

Позаматкова вагітність, діагностика якої проводиться на пізніх термінах, підтверджується шляхом ультразвукового або лапароскопічного дослідження

Ми пропонуємо
Діагностику та комплексне лікування
  • 1

    Діагностика позаматкової вагітності на сучасному і точному обладнанні, якісне УЗД, аналізи і лапароскопія.

  • 2

    Операція при позаматкової вагітності з використанням мініінвазивних органозберігаючих технологій.

  • 3

    Лікування позаматкової вагітності на будь-яких термінах. Ендоскопічне видалення ембріона, медикаментозна підтримка і реабілітація.

Переваги
  • Послуги
    Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
  • Досвід роботи
    У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
  • Час
    Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
  • ТехнологіЇ
    Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
  • Ціни
    Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
Схеми лікування
- 1 -
Для уявлення про можливі варіанти допомоги потрібно розуміти, що таке позаматкова вагітність

Неправильно розташований ембріон щільно вростає в навколишні тканини, і без хірурга видалити його практично неможливо. Єдине достовірно ефективне лікування при позаматкової вагітності — ендоскопічне або класичне видалення плодового яйця. Лапароскопічна операція при позаматкової вагітності дозволяє обережно провести терапію і часто врятувати жінку від можливих ускладнень — вторинних кровотеч або безпліддя.

- 2 -
При наявності розриву маткових труб, появі різкого болю і кровотечі перевагу може віддаватися «відкритим» втручанням — операціях, що проводяться через розрізи в черевній стінці або піхву

Цей тип лікування дозволяє усунути як причину процесу, так і впоратися з його ускладненнями: зупинити кровотечу, очистити черевну порожнину або відновити цілісність маткової труби. Класичні операції проводяться швидше, що грає важливу роль при наданні невідкладної допомоги. Пізнє звернення за допомогою або важка форма ектопічної вагітності іноді змушують хірурга видалити маткову трубу. При збереженні другої трубки здатність до здорового дітородіння у жінки зберігається.

Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук