Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Черезшкірна вертебропластика і балонна кіфопластіка

Травми хребта можуть призводити до незворотних змін нервової системи через високу уразливість спинного мозку та його нервів. Нервова тканина може пошкоджуватися зміщеним або зруйнованим хребцем після його перелому, при остеопорозі або пухлинних ураженнях. Кіфопластика та вертебропластика — операції, розроблені для зміцнення або відновлення зміненого хребця та захисту спинного мозку від пошкодження.

Черезшкірна вертебропластика і балонна кіфопластіка

Показання до черезшкірної вертебропластики та кіфопластики

Хребці — це своєрідні «цеглини», що дають опору всьому тілу. Крім того, своїми дужками хребці створюють захисний каркас для ніжного та вразливого спинного мозку.


Діаметр каналу хребта в найширшому місці досягає лише пари сантиметрів, тому зміщення хребців навіть на 5-6 мм здатне викликати здавлювання тканин.


Черезшкірна вертебропластика та кіфопластика найчастіше застосовується при істотному зниженні висоти хребця внаслідок його переломів, пухлин та остеопорозу.


Саме при компресійних переломах або клиноподібній деформації хребця, на тлі остеопорозу порушується форма природних вигинів та формується патологічний кіфоз.


В результаті хребет немов згинається навпіл, що без належного лікування викликає пошкодження нервової тканини.


Кіфопластика та вертебропластика допомагають зміцнити змінений хребець та навіть відновити його структуру.


Виражений больовий синдром та небезпека подальшої зміни хребця усуваються завдяки балонній вертебропластиці, яка дозволяє змінити форму сегмента хребта введенням в хребець спеціального балона.


Протипоказаннями до кіфопластики та вертебропластики є:


 • наявність тяжких хвороб внутрішніх органів;
 • алергія на компоненти кісткового цементу;
 • тяжкі неврологічні порушення;
 • підвищений ризик кровотеч та ін.

Особливості вертебропластики

Черезшкірна пункційна вертебропластика — операція, спрямована на зміцнення зруйнованого хребця кістковим цементом. За допомогою тонкої голки через ніжки хребця вводиться міцний кістковий цемент в найбільш ослаблені ділянки хребця. Відновлений після вертебропластики хребець зупиняє свою деформацію та виступає опорою для верхніх сегментів.


Основним показанням до подібної операції є деформація хребця без неврологічних порушень.


Пункційна вертебропластика виконується через шкіру та не вимагає розрізів, що значно знижує ризик ускладнень. Вже через кілька годин або днів після операції пацієнтові дозволено ходити або сидіти.


Таким чином черезшкірна вертебропластика допоможе усунути біль та повернути радість активного пересування в максимально стислі терміни.


Завдяки сучасній апаратурі для візуалізації хребців та проведення операції, в нашій клініці проводиться найбільш ефективна та сучасна вертебропластика в Києві.


Особливості кіфопластики

Черезшкірна вертебропластика хребця дозволяє зупинити подальше руйнування хребця, але не відновлює його первісну форму.


Кіфопластика — це операція, яка дозволяє не лише зміцнити хребець, а й частково повернути йому здорову форму.


Техніка втручання передбачає введення в тіло хребця невеликої трубочки з балоном, при розширенні якого відбувається «розправлення» хребця. В отриману порожнину нагнітається кістковий цемент, який після застигання міцно фіксує отриману форму.


Таким образом устраняется патологический кифоз, позвоночник в той или  иной степени обретает правильный изгиб, что и является основной целью кифопластики.


Черезшкірна вертебропластика та балонна кіфопластика проводяться без розрізів шкіри.


Методика дозволяє усунути патологічний кіфоз, хребет так чи інакше набуває правильного положення, що і є основною метою кіфопластики.


У нас есть все необходимое для наиболее безопасной и результативной кифопластики в Киеве.


Грамотные хирурги центра с помощью самого современного оборудования добиваются великолепных результатов в лечении болезней позвоночника.


Для виконання процедури необхідна спеціальна апаратура та великий досвід нейрохірурга, оскільки близьке розташування вразливих нервів та судин вимагає вкрай високої точності всіх рухів.


У нас є все необхідне для найбільш безпечної та результативної кіфопластики в Києві.


За допомогою провідного обладнання, кваліфіковані хірурги медичного центру «Консиліум Медикал» досягають чудових результатів у лікуванні хвороб хребта.


Реабілітація після операцій

Висока майстерність нейрохірурга та сучасне малотравматичне обладнання нашої клініки забезпечують максимально ефективне зміцнення хребця відразу після операції.


Пацієнт, котрий пройшов вертебропластику та кіфопластику, може ходити та сидіти через кілька годин або на наступний день (залежить від характеру ушкоджень та інших особливостей).


Такие же сроки восстановления имеются и у кифопластики.


Повний період реабілітації може займати кілька тижнів, проте біль та ризик зсуву хребця усуваються відразу після втручання.


Швидкому та повному поверненню до активного життя сприяє доброзичлива атмосфера сучасного стаціонару, де пацієнт проходить передопераційну підготовку та реабілітаційний період.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук