Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Термодіскопластіка (IDET)

Протрузії та міжхребцеві грижі можуть викликати сильний біль або навіть втрату функції кінцівок. Для усунення болісних симптомів розроблено безліч операцій, але лише кілька способів лікування можуть ще і відновити пошкоджений диск. Лазерна термодископластика — унікальна методика, що швидко усуває неприємні відчуття та «оновлює» пошкоджений диск.

Причини виникнення гриж хребта

Міжхребцева грижа — це наслідок розриву міцної оболонки диска внаслідок її зносу.


У нормі міжхребцевий диск, немов роздутий м'яч, надійно утримує свій вміст за будь-якого впливу. Пружна структура диска забезпечує амортизацію ударних навантажень, що діють на хребет. Тиск всередині неушкодженого диска може досягати кількох атмосфер.


В силу механічного зносу та інших не до кінця з'ясованих причин, міцна оболонка диска — фіброзне кільце — проривається, а рідкий вміст видавлюється назовні.


Раніше ізольована від навколишніх тканин, речовина ядра диска викликає виражене запалення прилеглих нервів. Запалення триває до тих пір, поки грижа диска розсмоктується або віддаляється, а болі можуть тривати від кількох місяців до років.


Особливості термодископластики

Лазерна термодископластика — операція, яка застосовується для лікування міжхребцевих гриж нагріванням вмісту диска.


Це втручання відноситься до групи малоінвазивних, воно безкровне та ефективне. Друга назва операції — лазерна вапоризація..


Нагрівання пульпозного ядра пошкодженого диска призводить до активації відновних процесів та постачання води до диска, внаслідок чого збільшується його висота та міцність.


Лазерна вапоризація гриж міжхребцевих дисків сприяє регенерації тканин фіброзного кільця, розрив якого є причиною болю.


До особливостей операції відноситься залежність результатів від досконалості обладнання.


На точність та ефективність впливу лазера впливає:


 • потужність та спектр випромінювача;
 • діаметр та матеріал хірургічного інструментарію;
 • високоточність та безпека операційного рентгенологічного обладнання.

Завдяки новітній апаратурі в нашій клініці проводиться найбільш безпечна лазерна вапоризація в Києві.


Як здійснюється операція «Термодископластика»

Лазерна вапоризація грижі хребта — малоінвазивна операція. Вона не вимагає великих розрізів або наркозу, має знижений ризик кровотечі або інших ускладнень.


Для проведення лазерної термодископластики застосовується потужний світловий випромінювач, потік якого направляється точно до місця пошкодження через канал хірургічного троакара.


Троакар є тонкою порожнистою трубкою, яка під рентгенологічним та відеоконтролем просувається крізь тканини прямо до міжхребцевого диска. Лазерна вапоризація гриж міжхребцевих дисків зі снайперською точністю впливає лише на пошкоджені структури, зберігаючи здорові тканини.


В активованих після лазерної термодископластики дисках одразу після операції починається процес регенерації, який призводить до відновлення структури та міцності фіброзного кільця.


Реабілітація після термодископластики

Оскільки лазерна вапоризація грижі хребта здійснюється через невеликий розріз шкіри, загоєння операційної рани проходить швидко та майже безболісно.


Для операції застосовується малоінвазивне обладнання, яке відрізняється мінімальним впливом на здорові тканини. Тому ризик кровотечі або пошкодження прилеглих до диска структур при лазерній термодископластиці мінімальний.


Втручання здійснюється під місцевою анестезією, що виключає пов'язані з наркозом неприємні відчуття або ризики.


Пацієнт може пересуватися та розмовляти одразу після лазерної вапоризації. Деякі тимчасові обмеження, рекомендовані лікарем в індивідуальному порядку, незначно впливають на повсякденну активність та зазвичай усуваються після повного загоєння операційної рани.


Наша клініка пропонує найбільш досконалу та безпечну лазерну вапоризацію в Києві. Високій ефективності процедури сприяє новітнє обладнання медичного центру «Консиліум Медикал» та багатий досвід хірургів, котрі блискуче виконують подібного роду операції. Сучасний та комфортний стаціонар забезпечує швидку та спокійну реабілітацію після операції.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук