Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Ендоскопічна мікродискектомія

Грижі міжхребцевих дисків виявляються у більшій частині дорослих пацієнтів з болями в спині.

Видалення випинання диску усуває подразнення нерву і позбавляє від болю.

Ендоскопічне видалення грижі диска є безпечним і ефективним методом лікування болю в спині через мініатюрний розріз шкіри.

Описана операція відрізняється швидким відновленням і видатними результатами.

Що таке ендоскопічна мікродискектомія

Сильні болі в спині хоча б раз в житті зустрічалися практично у кожної дорослої людини. Оніміння ноги або руки, що стріляють або пекучі болі в попереку, грудей або шиї можуть бути викликані грижею диска.


Тривалий тиск грижі на нерв пошкоджує його, тому при будь-яких болях в спині варто негайно проконсультуватися з хорошим нейрохірургом. Це дозволить вилікувати грижу до розвитку небезпечних ускладнень.


Операція видалення грижі диска швидко прибирає болісну біль і відновлює чутливість кінцівок.


Мікродискектомія - це сучасний спосіб терапії болю в спині шляхом видалення грижі зі зруйнованим диском мініатюрними малотравматичними інструментами.


Всі маніпуляції хірурга при цьому контролюються сучасним мікроскопом, що гарантує високу точність і акуратність будь-яких впливів.


Мікрохірургічне видалення грижі міжхребцевого диска стало золотим стандартом безпечної і максимально ефективної допомоги завдяки цілому ряду своїх особливостей.


Переваги ендоскопічного видалення грижі диска

Хребет - надзвичайно складна і вразлива структура. Між невеликими отворами кісткових каналів хребців проходять найважливіші нерви і судини, травма яких може призводити до важких наслідків. Ще небезпечніше пошкодження спинного мозку, захищеного тонкими дужками хребта.


Видалення грижі міжхребцевого диска передбачає втручання в найглибші відділи хребта і маніпуляції в безпосередній близькості спинного мозку, нервів і артерій.


Ендоскопічна мікродискектомія зменшує операційні ризики до мінімуму, так як основним принципом методики є мінімальна травматичність.


Операція проводиться через один невеликий розріз шкіри в області хребта. Довжина операційної рани зазвичай не перевищує 1 см. Уже ця особливість сама по собі значно зменшує час відновлення після лікування і зменшує больовий синдром.


Для ендоскопічної мікродискектомії в Києві застосовуються новітні пристрої мінімальних розмірів. Усунення грижі проводиться через мініатюрну трубочку під відеоконтролем з великим збільшенням. Цей прилад через шкірний розріз підводиться до грижі, акуратно ковзаючи крізь тканини.


Філігранні руху мікроскопічного маніпулятора і обтічні форми кожного інструменту практично виключають можливість не навмисного пошкодження нервів, судин, кісток або спинного мозку.


Ефективність мікродискектомії обумовлена також точним і об'єктивним контролем видалення ураженого диска за допомогою хірургічної відеоапаратури високої якості.


Як до, так і після безпосередніх маніпуляцій з грижею хірург проводить ретельний огляд диска і всіх сусідніх структур під великим збільшенням.


Як проходить ендоскопічна мікродискектомія

Описана операція не вимагає великих розрізів, тому знеболювання найчастіше застосовується тільки місцеве. Це позбавляє пацієнта від ризиків, пов'язаних із зануренням в наркоз, і в той же час гарантує повну безболісність процедури.


Через невеликий розріз шкіри хірург проводить найтонший зонд. Цим міні-інструментом під відеоконтролем і виконується видалення грижі.


Після мікродискектомії післяопераційний період вимагає лише незначних обмежень, пацієнт виписується з клініки вже через кілька днів.


Проведення ендоскопічної мікродискектомії в клініці Консиліум Медікал

Ефективно позбутися проблеми шляхом ендоскопічної мікродискектомії за ціною, яка гарантує доступність і високу якість, можливо в нашій клініці Консиліум Медікал.


Кваліфіковані й досвідчені хірурги, новітня малотравматичная апаратура для мікродискектомії, реабілітація в стаціонарі європейського рівня гарантують найкращі результати лікування і комфортне одужання.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук