Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Радіочастотна денервація

Попри різноманітність захворювань та їх тяжкість, основною проблемою більшості пацієнтів є біль. Саме больовий синдром змушує людину прийти до лікаря та обмежує активність. Для боротьби з цим симптомом можуть застосовуватися препарати, процедури або операції, усі методики так чи інакше зменшують біль на деякий час. Проте справжнім проривом в надійному усуненні болю стала радіочастотна денервація.

Причина виникнення болю

Біль — таке ж почуття, як відчуття дотику, кольору або запаху, його джерелом є роздратування нервових рецепторів в шкірі та внутрішніх органів. Руйнування або блокада нервів, що передають інформацію від больових рецепторів в головний мозок, усуває біль до моменту їх повного відновлення.


Нестерпний біль в колінних та тазостегнових суглобах найчастіше буває пов'язаний зі зносом хряща. Суглобовий хрящ навіть сьогодні не підлягає повному відновленню, тому для позбавлення від болю раціонально працювати не з причиною їх виникнення, а з самими симптомами.


Радіочастотна денервація колінного суглоба ефективніша за будь-які блокади або препарати для усунення болю та відчуття дискомфорту в колінах.


Тягнучий та довгостроковий біль в спині також часто пов'язаний не з грижею диска, а з артрозом так званих фасеткових суглобів. Радіочастотна денервація фасеткових суглобів руйнує нервові гілки, які викликають біль, і повністю позбавляє від симптомів хвороби.


Особливості радіочастотної денервації

Радіочастотна денервація— сучасний спосіб ефективного усунення болю завдяки дії на шляхи її передачі.


Денервацією в медицині називають операцію розтину або хімічного руйнування волокон, по яких рухаються імпульси від або до органу.


У разі больового синдрому впливу піддаються чутливі гілочки нервів, що відповідають лише за передачу сигналу до мозку та не беруть участі в русі.


Особливістю радіочастотної денервації є застосування струмів надвисокої частоти, які направляються хірургом безпосередньо на гілку нерва. Висока точність впливу досягається філігранним розрахунком місця введення інструментарію та постійним контролем за допомогою рентгенівського апарату.


Така денервація, на відміну від блокад анестетиками або гормонами, діє довго та забезпечує негайне та стійке позбавлення від болю.


Радіочастотна денервація в Києві зазвичай проводиться під місцевою анестезією через невеликі проколи шкіри. Малоінвазивні процедури дозволяють активно рухатися одразу після операції.


Застосування денервації при болях в суглобах

Як у молодих людей, так і пацієнтів зрілого віку нерідко скаргою є біль в колінному, тазостегновому або плечовому суглобі. Якщо причину проблеми можна подолати хірургією, варто негайно приступити до усунення симптомів.


Хронічне запалення тканин суглоба змінює властивості нервів, які перетворюються в постійні передавачі болю. Радіочастотна денервація колінного суглоба або інших суглобів тіла надійно перериває передачу больового імпульсу до центральної нервової системи.


Завдяки цьому пропадає не лише біль, але і спазм м'язів, пов'язаний з больовою установкою кінцівки.


Денервація дарує можливість розпочати рухову активність та реабілітацію найближчими після процедури днями, що має вирішальне значення для здоров'я пацієнта.


Застосування при болю в спині

Болі в спині, що виникають при фізичних навантаженнях або в спокої, часто пов'язані з артрозом невеликих, але дуже важливих фасеткових суглобів хребців. Радіочастотна денервація фасеткових суглобів робить те, чого не вдається домогтися ні медикаментами, ні вправами, ні блокадами.


Стійке та повноцінне знеболювання повертає втрачену активність та спокій, дає можливість виконувати розроблені реабілітологом вправи та позбавляє необхідності приймати препарати.


Радіочастотна денервація фасеткових суглобів може проводитися амбулаторно, тобто не вимагає перебування в стаціонарі. Операція дає відчутний та довготривалий ефект без істотного ризику ускладнень або наслідків.


Завдяки новітньому обладнанню для процедури та багатому хірургічному досвіду лікарів, у клініці «Консиліум Медикал» проводиться найбільш ефективна та якісна радіочастотна денервація в Києві.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі