Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Черезшкірна транспедикулярної фіксація

Основою здоров'я хребта є його стабільність. Низка захворювань може призвести до руйнування зв'язок та кісток хребта, викликаючи зсув окремих його елементів та здавлювання спинного мозку. Транспедикулярна фіксація хребта дозволяє зафіксувати зміщений або зруйнований хребець та захистити спинний мозок.

Черезшкірна транспедикулярної фіксація

Черезшкірна транспедикулярна фіксація — це малоінвазивний варіант операції, тобто втручання без великих розрізів або втрати крові.


Показання до проведення транспедикулярної фіксації

Транспедикулярна фіксація хребта в Києві найчастіше проводиться у зв'язку з такими хворобами як:


 • компресійні та вибухові переломи хребців;
 • вивихи та зміщення хребців (туберкульоз);
 • руйнування хребців пухлинами;
 • туберкульозне та неспецифічне гнійне ураження хребця та ін.

При всіх вищезгаданих патологіях відбувається порушення стабільності хребта, яка забезпечується правильною формою хребців та цілісністю їх зв'язок.


Рух хребців або їх фрагментів в сторону хребетного каналу здавлює спинний мозок та в будь-який момент може викликати його постійне погіршення.


При транспедикулярній фіксації гвинтами, введеними в ніжки хребців, закріплюється спеціальна металоконструкція-фіксатор. Така система немов міст перекидається через зруйнований сегмент та зупиняє його подальшу деформацію.


Таким чином вдається не лише захистити від подальших ускладнень перелому, зміщення або інфекційного розплавлення хребця, а й часто відновити втрачену під час хвороби функцію.


Підготовка та виконання черезшкірної транспедикулярної фіксації

Перед проведенням транспедикулярної фіксації хребта, нейрохірург зазвичай призначає низку досліджень.


Найчастіше необхідні:


 • загальноклінічні, біохімічний аналізи крові, сечі;
 • рентгенограма хребта;
 • комп'ютерна томографія;
 • магнітно-резонансна томографія та ін.

Транспедикулярная фіксація — це високоточне втручання, яке потребує детального планування, тому важливо пройти всі діагностичні процедури, призначені лікарем.


Безпосередньо операція, завдяки сучасній апаратурі та майстерності хірургів, не вимагає широких розрізів, тому позбавлена високих ризиків масивної кровотечі або інфекції.


При черезшкірній транспедикулярній фіксації, техніка передбачає виконання невеликих розрізів шкіри для проведення мініатюрних гвинтів та інструментів для їх закріплення.


Після надійної фіксації гвинтів у найближчих до ушкодженого здорових хребцях, конструкція зміцнюється декількома металевими стрижнями. Саме вони несуть основне навантаження, що припадає на хребет, знімаючи напругу зі зміненого сегмента.


При транспедикулярній фіксації хребта, реабілітація після операції зазвичай займає нетривалий період, оскільки вже в ранньому відновлювальному періоді пацієнт може безболісно стояти та ходити.


Відсутність значущої крововтрати або масивних розрізів забезпечують комфортне та швидке повернення до повсякденної активності.


Переваги черезшкірної транспедикулярної фіксації

Черезшкірна транспедикулярна фіксація має низку переваг, серед яких можна виділити:


 • малу травматичність;
 • швидку реабілітацію;
 • відсутність вираженого больового синдрому;
 • мінімальні ризики ускладнень та ін.

Оскільки транспедикулярна фіксація передбачає одномоментну та надійну стабілізацію хребця, пацієнт зможе повноцінно пересуватися найближчим часом після втручання.


Необхідна після транспедикулярної фіксації реабілітація закріплює досягнуті результати, вона детально та доступно розписується кожному пацієнтові.


Методика є оптимальним рішенням для охочих якомога швидше повернутися до активного життя та бути впевненим у здоров'ї свого хребта.


Сучасна та ефективна транспедикулярна фіксація хребта в Києві проводиться в нашій клініці. Чудове оснащення операційних та стаціонару, висококласні хірурги та комфортні умови гарантують найкращі результати в кожному випадку.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук